Jump to content

Westworld - HBO serija


Kole

Recommended Posts

On 4/6/2020 at 2:42 PM, Santa said:

Meni je ok.

I dalje posle odgledane pete epizode čekam da vidim šta je to gotivno - ovo je gore od španske serije i dalje, kakve su ono gluposti 🙂

Nepotrebni trenuci sa ovim što halucinira, loži se na dolores, ovog što kao upucaju ispod mosta onako random ... 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...
40 minutes ago, Dule_smor said:

Ae bre, ziva je Dolores Abernati, umrla nije, dok je Srba i Srbije!

kad imaju "robote" uvek mogu da kažu "ju vidi bio je jedan klon tu dodatni heh lol" :))

36 minutes ago, manson said:

Realno je trebalo da stanu posle prve sezonu, ispričano sve. Ne znam ni gde sam stao, završio drugu valjda 🙂

ni ne moraš dalje da gledaš :))

Link to comment
Share on other sites

ostajem pri svojoj prvom zakljucku da su od svih oni izabarali dolores da im bude glavni motor serije porede svih odlicnih glumaca koji su prosli, a ona mi je em retko antipaticna em mi je njena prica patetika totalis - i taj ceo vajb zene upravljaju svetom fuck yeah je ono dodatni negativni bonus ofc 

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, G!!! said:

ostajem pri svojoj prvom zakljucku da su od svih oni izabarali dolores da im bude glavni motor serije porede svih odlicnih glumaca koji su prosli, a ona mi je em retko antipaticna em mi je njena prica patetika totalis - i taj ceo vajb zene upravljaju svetom fuck yeah je ono dodatni negativni bonus ofc 

pa još je u prvoj sezoni i bila ok, delom druga, nije loš taj deo toga da pređe iz "nežne nevine" u taj neki fazon borca, ali da se negde zastane sa tim, a oni samo nadograđuju to i nadograđuju i idu u ekstrem i onda više nema nikakvog smisla. prave ono ultimativni božanski entitet koji sve može da uradi od nje 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

haha, moraću da nađem neku "skriptu" od prethodnih sezona da se uputim oko svega od nule da vidim 'de sam.

a ovo deluje kao da su izmešali sve šta su mogli da urade do sad i da kao naprave priču 🙂 i naravno da malo udare na nostalgiju.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...