Jump to content

citerski trio - hogar, lesi, nemanha


ReMAX

Recommended Posts

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

35 minutes ago, ReMAX said:

to isto ne menja cinjenicu da tvoji drugari cituju

sta da ti odgovorim tebra kad sam igrao sa svima skoro i protiv svih

najvise sa veksijem koji je bog kantera bio za sve ove klince koji su pustili muda danas

jel moguce da se ti rasrpravljas sa svima iako su ti svi rekli da pises gluposti??

Link to comment
Share on other sites

kakve gluposti, to da su hogar nemanha i lesi menjali jedni druge i akaunte i da je ica igrao isto i da treba preispitati sve jer se ne zna ko je citovao?

zna se samo ko je banovan, treba verovati da je lesi.. jer ustvari je lesi vec ranije banovan pa ajde sve svaliti na lesija jer je vec citer a ostali su cisti.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, ReMAX said:

 

 

 

6 hours ago, ReMAX said:

sta da ti odgovorim tebra kad sam igrao sa svima skoro i protiv svih

najvise sa veksijem koji je bog kantera bio za sve ove klince koji su pustili muda danas

pa kad si vec toliko dobar na 1.6 bio i sto je veksi bio bog kantera zasto mi tebe ne znamo ? zasto nisi osvojio ni 1 turnir ? zasto nisi igrao finale negde ? verovatno zato sto se ti turniri igraju iz igraonice ili ti ga LAN-a... tebrice nemas ti pravo da ikoga optuzujes za nesto jer ti nisi nista postigao da bi ti rekao da je neko citer... jel kapiras to ? ti si idalje nebitan lik kao sto su i oni na streamu sto pisu VAC za svaki JW-ov flick shot... ne znam da li ti je to jasno ? ne mozes da kazes da je hogar citer jer ne znas njegov stil igre ili ne znas njegov kvalitet kao igraca... ne mozes da kazes za nemanju da je citer jer taj isti nemanja ima bolju "karijeru" za 5 godina igranja kantera nego ti sa 10... da li se zapitas zasto ? zato sto ti i tvoj drugar veksi niste bogovi igrice nego ste onlineri kao sto se to u 1.6 govorilo... niko te nije znao u 1.6 niko te ne zna u csgo-u.. zasto se ti uopste javljas? ne mozes da kazes KOH Miloshu da je pustio muda i da je odjednom postao igrac jer tebe sine moj lepi nema NIDJE razumes ? zato bih te zamolio da jednostavno batalis pljuvanje o nekim ljudima ovde da ti se ne bi obilo o glavu... 

Kad su me izbacili moro sam da idem ~

Link to comment
Share on other sites

pa ajde seti se onda kad si ti igrao sa itrusom i ortacima u pdm-u , i kad smo igrali protiv vas lan u defuse.,,mislim, dodjete vas 5 koji igrate sada i vi ne znate nikog drugog svi su za vas nebitni i nepoznati, a vi ste famozni plejeri i veoma poznati i uspesni.. i daleko bilo niko nije citer samo je lesi citer.   pa nije ni lesi toliko citer koliko su svi poceli da pricaju sada. a ja ti nigde nisam rekao da sam osvojio bog zna sta i u pravu si da sam nebitan i jesam nebitan, ali i niko od vas nije uradio bog zna sta u kanteru..   lesi je bio deo vese ekipe svi vi igrate zajedno, ko je sad sta upalio i zbog koga je ko dobio ban.. koga briga sad.. tako da, veoma lako i tebi nesto moze da se obije o glavu.

 

Link to comment
Share on other sites

Uff da secam se kad su igrali Balkan Championship 3, drzao sam kameru dosta na njima pa sam mogao da primetim da li imaju nesto ili ne u gomili situacija....

http://www.hltv.org/match/2301883-cs-gors-nextplease-balkan-championship-season-3 ovde su definitivno imali pogotovo u drugom halfu [roflmao]

Sala na stranu, nemaju nista cisti su skroz po onome sta sam video dok sam spec-ovao, a svaki njihov tada mec sam prenosio. A Lesi, jbg bedak ako si koristio...speri ljagu na lanu nekom bez online kvalifikacija :)

Link to comment
Share on other sites

Odgovoriću i ovde kao i na druga dva topica, čisto da neko ne propusti - po pravilima foruma, diskusija je poželjna, slobodna i otvorena, samo molim vas bez vređanja sagovornika, jer se takvi postovi brišu. Da neko ne bi kukao kako mu je post obrisan a rekao je nešto važno, suzdržite se od "retard", "moron", "debil" izraza, psovki i slično.

Ujedno, administracija nema veze ni sa jednim od aktera u ovoj diskusiji pa je sa te strane suvislo pominjati kako mi favorizujemo neku od strana.

Svi drugi postovi u kojima se iznose (kakvi-takvi) argumenti ostaju jer čine diskusiju.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, sk0va said:

 

pa kad si vec toliko dobar na 1.6 bio i sto je veksi bio bog kantera zasto mi tebe ne znamo ? zasto nisi osvojio ni 1 turnir ? zasto nisi igrao finale negde ? verovatno zato sto se ti turniri igraju iz igraonice ili ti ga LAN-a... tebrice nemas ti pravo da ikoga optuzujes za nesto jer ti nisi nista postigao da bi ti rekao da je neko citer... jel kapiras to ? ti si idalje nebitan lik kao sto su i oni na streamu sto pisu VAC za svaki JW-ov flick shot... ne znam da li ti je to jasno ? ne mozes da kazes da je hogar citer jer ne znas njegov stil igre ili ne znas njegov kvalitet kao igraca... ne mozes da kazes za nemanju da je citer jer taj isti nemanja ima bolju "karijeru" za 5 godina igranja kantera nego ti sa 10... da li se zapitas zasto ? zato sto ti i tvoj drugar veksi niste bogovi igrice nego ste onlineri kao sto se to u 1.6 govorilo... niko te nije znao u 1.6 niko te ne zna u csgo-u.. zasto se ti uopste javljas? ne mozes da kazes KOH Miloshu da je pustio muda i da je odjednom postao igrac jer tebe sine moj lepi nema NIDJE razumes ? zato bih te zamolio da jednostavno batalis pljuvanje o nekim ljudima ovde da ti se ne bi obilo o glavu... 

bravo skova, jer gospodin i dalje nije odgovorio za koga je igrao,a nasao je nekog da proziva. wxy je decko car i bio je dobar igrac,a za tebe druze niko nikad nije cuo niti si nesto uradio,kao sto sam ti napisao u proslom postu odjebi sa foruma jer smo svi izvalili da si iskomplekisran. ne kukaju oni koje je lesi dobio na ligi ili na nekom drugom online turniru ti si se nasao pametan da prozivas.

Link to comment
Share on other sites

djokabomba,

ja mogu reci ili biti i najgori bot u kanteru, ali bolje je i posteno gubiti od svih nego biti citer ili igrati sa drugarima citerima ili zvati citera kao petog igraca...moja prozivka se odnosi na to samo da treba preispitati sve ali ocigledno je ko je banovan i zbog koga i ko je sve tu umesan...  a najdraze bi mi bilo da sledeci lan turnir osvoji bas upravo lesi, jer mislim da je najmanje kriv za sve ovo

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...