Jump to content

Omiljeni heroji?


Coyote

Recommended Posts

Sa kojim herojima najvise volite da igrate? Koje heroje najvise koristite u odbrani, koje za napad?

Meni je Hanzo precar :D
Bukvalno heroj po mom ukusu, kada bih pravio heroja napravio bih Hanza xD (serem mnogo znam :D), salu na stranu, Hanzo mi bas lezi kao heroj, njega najvise igram bilo da je napad ili odbrana.. 

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

Zavisi naravno od mape, ali u odbrani skoro uvek izaberem Simetru, dopada mi se koncept heroja jer iz više razloga. Iako su turreti bulja i lako ih srokaš, genijalni su za, da izvinete, prcanje - više iznerviraju nego što učine dmg, slow je naravno značajan a i ne smeš ih ignorisati. Primarno kada se charguje mi je takođe genijalno jer je toliko sporo da boli ali upravo zbog toga i nađe svoju metu jer neko izleti "baš kad treba". Teleport ofc, ne bih pominjao :)

Alternativno biram Lucia.

Za napad zavisi kako kad, Soldiera, Mei ili Trejserku, ali opet zavisi od ekipe.

Sa druge strane, ima heroja koje sam ukupno odigrao jednom ili dva puta - gendži, widowmaker, Engineer, Winston, McCree, Reaper.

Doduše, sa dosta njih sa liste bih se mogao "skapirati" ali recimo Winston mi uopšte ne leži kao koncept za sada, ruska lezbejka, kao što pomenuh u redakciji, voleo bih da mogu sa njom da igram ali ne samo da je zavisna od teamplaya za štit, već mi ona njena lemilica ne šljaka kako bih ja želeo.

Link to comment
Share on other sites

soldier i d.va za napad, a bastion i lucio u odbrani.. naravno, zavisi i od mape, ali soldier mi nekako ide u svakoj prilici, jos je pritom pljunuti heroj iz nekog bf serijala.  

sprint, raketa, heal + aimbot :D  - ne moze jednostavnije 

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, TheBiggyBoy said:

Primetio sam da Lucky bas dosta igra sa support herojima. I u HotS-u i u Owerwatch-u... On je nas support :D tu je kad zagusti.

haha, pa šta ga znam, nekako kad si sup imam utisak kao da imaš konkretnu neku rolu, onako kad si dmg posao ti je samo da rokaš i to je to, sup nekako više kao "vodi računa o drugima" a pride i smišlja nešto poput mesta za postavku tureta.

3 hours ago, Mitch said:

soldier i d.va za napad, a bastion i lucio u odbrani.. naravno, zavisi i od mape, ali soldier mi nekako ide u svakoj prilici, jos je pritom pljunuti heroj iz nekog bf serijala.  

sprint, raketa, heal + aimbot :D  - ne moze jednostavnije 

Morao bih opet da probam divu, x puta sam igrao i nisam se nešto uspeo skapirati najbolje, šta ga znam - mada sam gledao nekog lika kako igra, kida.

Solider je Call of Duty lik :))

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

pa možemo da mu pogledamo origin naravno, nego više govorimo o tome za koju je grupu ljudi napravljen, a napravljen je evidentno za one koji vole CoD. Kao što je Pharah za kvejkere (i delom TF soldiere), kao što je Trejser ustvari skaut ... itd itd :)

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, TheBiggyBoy said:

Da, upravu si... i onaj patuljak je kao inzinjer iz TF2... junkrat je takodje kao onaj iz TF2.

Patuljak je totalno kopiran engi iz TF2 čak i boje i koncept turreta i sve :)

Junkrat je maaaalo drugačiji nego demoman, ali opet i on ima "normalne" i sticky granate.

39 minutes ago, kiki86 said:

Pa ima puno omiljenih ali ajmo reci da je widow numero uno :)

Sa njom bih morao malo da probam da igram, baš nisam sa njom igrao.

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Coyote said:

Prvi put sam veceras probao da igram sa Hanzovim bratom :D nije los, svidja mi se deflect fora!

deflect mu je realno glavni štos, mada ako neko dobro masteruje i onaj zalet + penjanje u visinu, može čuda da pravi.

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Pesma-mrtve-dece said:

Za sada (level 40) .. najvise igram s Genjijem... jednostavno ima vrlo visok skillcap i moze da radi svasta. Osim toga... tu su mi Zenyatta, Reinhardt, Mcree... pa cak i Torbjorn.

S druge strane kanceri kao sto su Mei i Tracer me nerviraju maksimalno.

Sad kad razmišljam, Zenyatta mi je dosta neobičan heroj, gde ti vidiš svrhu? Nešto mi je nit' tamo nit' ovamo ... nemam pojma.

16 hours ago, gaming.rs Peca said:

koja zaraza od igre.... pucači su mi uglavnom favoriti. McCree, Hanzo, Genji, mada gotivim defense da odigram sa Bastionom, iako mislim da je prilično OP heroj. 

Mislim da će se situacija sa Bastionom srediti kada igrači postanu malo iskusniji - sad na početku kad je većina topovsko meso, Bastion može da im radi šta god hoće.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...