Jump to content

Eurosong 2016


Recommended Posts

Bitno da su Hrvati gori od nas. Toliko :)

haha dis ale :))

Nema veze, "sigurni smo", ne putuje se u Australiju, ali ovaj politički fajt RUS vs UKR i to i u samom finalnom poretku je stvarno bio lol :))

Živo me zanima kako će biti sledeće godine to u Ukrajini, odakle su sve živo izmestili od takmičenja kad je sve ono krenulo da se događa.

Link to comment
Share on other sites

ahahahaha
ovo je bilo fantasticno
ko da je postojala direktiva da zhiriji nafiduju australiju najvise da bi se islo kod njih, a onda i ukrajinu "da bi zeznuli ruse"
ovako uzela ukrajina, lepo su im izbili pare iz dzhepa za organizaciju sledece godine ;oP
inace pravda za rusiju, najbolji su bili po glasanju publike ...mada ne kapiram ni kako je publika toliko glasala za ukrajinu...jel ta pesma nekom zaista dobra?!? jesam ja vglu za neke finese u onoj izvedbi? (i jos gore majkl djekson iz poljske bio treci po glasovima...pa ffs treba stvarno da nas spale neki vanzemaljci =o)))

 

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

bas ne, da sam iznad situacije rekao bih 'lol jebote ladno pratite to rofl poz', ali sam ispratio i zato roflujem sto su uvalili pobedu ukrajini i potpuno obesmislili takmicenje i glasanje koje i inace nije imalo previse smisla sa komsijskim poklanjanjem glasova.

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

bas ne, da sam iznad situacije rekao bih 'lol jebote ladno pratite to rofl poz', ali sam ispratio i zato roflujem sto su uvalili pobedu ukrajini i potpuno obesmislili takmicenje i glasanje koje i inace nije imalo previse smisla sa komsijskim poklanjanjem glasova.

ruje već pozvale na bojkot naredne godine :))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...