Jump to content

NBA 15/16


alfa

Recommended Posts

pa i meni, ne gladaju mi se takve tekme. Ali zato kontam da ce sad krenuti bas da se kolju. Ovu im je gsw bukvalno poklonio sa stavom "usrali smo ih dve tekme, znaci mozemo s pola gasa opet".
Mada su lebron kajri i jr sabili. Ne zna se koga je vise isao sut. Ono, lebron krenuo opet da bocka s polu distance, sto ako se nastavi, bice im prezajebano da ga zaustave.

Link to comment
Share on other sites

props jer je debil? ok

  • Upvote (+1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Highl1 said:

props jer je debil? ok

 

Standardna priča. Evo, pogledaj ko sve ima preko 1000 pluseva na ovom forumu... :tf

Inače se ne zna ko je bio veći ljaljan u celom tom "incidentu" koji je prethodio duvanju u pesnicu. On ili Bron. :)

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Ima. Ali za njega znaš da je prgav i znaš na čemu si.

Ljigavije mi je kad neko dođe da ga isprovocira u nadi da će ga tako izbaciti iz takta/tekme.
A još ako pričamo o LeBronu koji sa normalnim suđenjem ne bi završio tekmu bez 6 faulova u napadu... :)))

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Lex said:

 

Standardna priča. Evo, pogledaj ko sve ima preko 1000 pluseva na ovom forumu... :tf

Inače se ne zna ko je bio veći ljaljan u celom tom "incidentu" koji je prethodio duvanju u pesnicu. On ili Bron. :)

ja uopšte nisam poredio njih dvojicu, niti mi je Lebron nešto specijalno "simpatičan" zbog svog ponašanja. Kako je stariji, to se kao nešto normalnije ponaša, ali i dalje zna da ispadne indijanac. Ali, on će uvek imati veći kredit jer je all star. Takodje, Lebron zbog celog hajpa koji  ga prati od početka karijere itekako dobija svoju dozu hejta, u svakoj prilici, iako su mu igre impresivne. Ko tvrdi suprotno, da lik ne igra kao zmaj, po mom skromnom mišljenju treba kod Peje u kujnu.

Sa druge strane, Grin je jednostavno odvratan u svakom smislu, i samo u PO imamo barem 3 prilike gde je trebalo da popije isključenje. Nije čak ni simipatično iritantan kao Rodman, nego je samo gadan u svakoj prilici (setimo se proslave titule prošle godine i sl)

  • Upvote (+1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...