Jump to content

Star Wars: Battlefront


Coyote

Recommended Posts

skinuo, ne mogu ni da pokrenem, kaže nemam 2 GB VRAM-a :(

ono što sam video po youtube je da je igra zapravo battlefield sa star wars skinovima, što ne znam da li je dobro ili loše pošto ne igram battlefield :D

daj neke informacije iz prve ruke, kakva je igra generalno osim što je dobar filing zbog samog star wars tripa.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Bukvalno je Battlefield u SW svetu - čak mogu da se rade sve one "ludorije" iz BF sveta, ono, pucaš u pilota letelice sa zemlje pa se katapultiraš i preotmeš mu brod i tako ti fazoni ... ali da je zabavno, jeste. Mislim da je možda malo pozivnije nego SW igračima koji nisu tako iskusni u BF svetu jer su projektili laserski, pa se makar vidi ko odakle puca, ume to da znači početnicima. 

Sa druge strane, kada se prođu ti osnovni zahtevi koje igra postavlja (memorija grafičke, tip grafičke etc) igra radi neobično dobro i na prosečnim sistemima a sve na high. 

Brzo se dodje do boljih oruzja i dodataka, so far so fun.

Brzo ali nedovoljno brzo po meni - makar za betu gde su "svi sa svima". Ako kasnije bude neki bolji matchmaking pa možeš da upadneš sa igračima slične klase, biće ok. Ovako se događaju suviše velike razlike.

Link to comment
Share on other sites

Malo su promenili koncept dobijanja oruzija, ono sto je u beti ponudjeno je da se dobijaju "krediti" nakon svake partije, sa kojima kupujes kartice na kojima se nalaze oruzija i ostali dodaci poput dzetpeka, ion bombi itd.. 
Vidljivo je da koriste foru BFa, malo su samo izmenili neke stvari, npr da dodjes do nekog "vozila" sada moras da ih nadjes na mapi kao pickup. Pucanje je mozda drugacije opet za nijansu, nema onaj fazon iz puske, vec se na desni klik dobije zoom oruzija. Moguce je igrati i iz treceg lica itd itd... :D 
No vise i detaljnije na videu ispod: 

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

Meni je totalni trip, svaka partija mi je po pitanju glitcheva i grafike sve gora. Prva je bila kul, druga isto i onda treća mi je pukla igra, četvrta glitchevi na sve strane, peta kad zumiram bude mi crn ekran, šesta secka, sedma kad zumiram crn ekran plus secka plus se nešto tripuje i treperi ... znam da je beta, al' baš smara.

Link to comment
Share on other sites

igra mi radi perfektno

izgleda gore od bf4

gameplay nema mnogo veze sa battlefield-om

ovo je Starwars COD :|, bangavi COD- osecaj pucanja prelos, nema nikakav recoil, nema zaklona, i ako mislis da si u zaklonu budi siguran da nisi, destrukcija terena i okolisa na jako niskom nivou, 

Osecaj kada vodis dartvejdera ili luka je nevidjeno govnjiv

dobrim delom sam razocaran

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ali ovakvih klipova ima mali milion :)) neverovatno koliko se ljudi istripuju kad uzmu luka ili darta da su neuništivi :)

Meni COD beta bilo bolje napucavanje nego ovo. 9/10 za Star Wars "autenticnost" 6/10 za gameplay

pa, ipak DICE delimično ide u nešto nepoznato, iako im je žanrovski blizu. CoD je dosta sličan i prati jedan definisani put već godinama. Nisam još siguran u konačni sud, ipak je beta, videćemo kad je još malo doteraju.

Link to comment
Share on other sites

posle malo vise igranja na hoth mapi uhvatio se neki smisao igranja iako mi je osecaj napucavanja slab i osecaj kada te neko pogadja je nepostojeci

cak su i rebelsi poceli da pobedjuju, jer nije bilo bas jasno sta je objective za rebelse, posle toga je postalo i zanimljivo u nekoliko partija

premoc u vazduhu je presudna, i za delovanje po pesadiji i za objectives

  • Upvote (+1) 1

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...