Jump to content

SD Partizan 15/16


leisure

Recommended Posts

@Doca

https://www.youtube.com/watch?v=swkfwJIUBtA&feature=youtu.be

hehehehe

 

Razlog za poraz je, prvenstveno, u nasem taboru, naravno. Vrabac i Milutinovic su promasili profesiju. Aranitovic koji divlja, i Novica kao plej, a Bozoololo Djumic kao jedini pravi centar u ekipi. Tuga. 

Gudurica su u Partizanu proglasili netalentovanim i neperspektivnim(dok je jos bio u mladjim kategorijama FMP-a), pa onda karma uradi svoje kada ti taj lik da trojku sa 9 metara u poslednjoj sekundi.

 

Link to comment
Share on other sites

taj klip apsolutno ništa ne pokazuje, i ne kapiram zašto se hvatate za njega. Ako ćemo već da polemišemo i idemo u gluposti, Cirbes je zauzeo poziciju, i lik ga drži na 0:07 za desnu ruku, ako se ne varam

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ni f od faula ali nije to razlog poraza,ispustili su 20 razlike i to je to,a i vilson je promasio bacanje za 3 razlike...na kraju krajeva,mozda fmp nije zasluzio pobedu na ovoj utakmici ali kad se pogleda ukupno,najjaci su i zasluzeno ce osvojiti titulu :D

Link to comment
Share on other sites

Koja crna pozicija lol, Lazic mu iz skoka salje loptu previsoko, Viliams mu prilazi, Cirbes flopuje - faul

napad pre toga lol faul Vrabca na Jovicu

 

Jaci ste 20 puta, ne vidim potrebu da vas guraju i sudije

Edited by leisure
Link to comment
Share on other sites

Lazić mu šalje loptu napred, gde centar diže levu ruku da je primi. Crnja ga vuče za desnu, i zato Cirbes ne ide napred. Da li stvarno misliš da Lazić ne može da doda loptu liku na 2 metra od njega koji još diže ruku gde hoće da je primi?
Zanimljivo je, naravno verovatno slučajno, da na ovom tvom grobarskom klipu nema komentatora sa Arene, koji kaže da je bio faul :tf: 

I nisam te nešto preterano prozivao ranije za tvoje ispale vezano za Zvezdu, ali sad moram da se pridružim Doci, stvarno si dobio nagradu za retarda foruma sa ovom izvalom

  • Upvote (+1) 2

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

u trenutku kad ne stiže do lopte, da, ali tad je već faul "prošao". Cirbes je pre došao do pozicije, posle izvlačenja iz bloka, ali nije dobio loptu. Imamo dve varijante, Lazić je totalni debil pa na metar ne može da baci loptu, ili je bio faul. Znači Lazić je debil, grobarska logika, a Cirbesu treba protekcija sudija, kao i u EL gde je nadigrao sve žive centre protiv kojih je igrao, ok, sve smo se razumeli.

Apsolutno nemam nameru da se više uvlačim u ove "grobarske gluposti" gde vam je Vučić kriv što ste ga popljugali.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Highl1 said:

u trenutku kad ne stiže do lopte, da, ali tad je već faul "prošao". Cirbes je pre došao do pozicije, posle izvlačenja iz bloka, ali nije dobio loptu. Imamo dve varijante, Lazić je totalni debil pa na metar ne može da baci loptu, ili je bio faul. Znači Lazić je debil, grobarska logika, a Cirbesu treba protekcija sudija, kao i u EL gde je nadigrao sve žive centre protiv kojih je igrao, ok, sve smo se razumeli.

Apsolutno nemam nameru da se više uvlačim u ove "grobarske gluposti" gde vam je Vučić kriv što ste ga popljugali.

eto, a onda sam ja ostrasceni retard

ciganska logika:

- Branko Lazic ne moze da pogresi

- Cirbesa ne moze niko da cuva(iako vec duze vreme ne igra ni blizu kako je igrao na pocetku sezone)

 

turnover Lazic ovde baca loptu iz skoka u bunar prejako, Cirbes flopuje kada vidi da ne moze da je dohvati

 

Niko ne kaze da ste zbog toga pobedili, nego je sramota da moraju protiv OVOLIKO bednog Partizana da vas poguraju sudije u finisu utakmice

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Moram da kazem da se ni ja ne slazem sa Perinom logikom, ne mozes da kazes da Lazic ne moze da promasi pas, a da ovaj ne zna da se zagradi. Ni ja ne vidim da ga je povukao za ruku.
Ali isto tako mislim da jeste faul, zato sto je Cirbes dobio lakat u ledja i to u skoku, sto automatski mnogo otezava prijem lopte (koja ruku na srce nije idealno bacena).

I samo nemojte sad da se javljate sa tom pricom "jaci ste, ne treba vam pomoc sudija", jer protiv CSKA ste bili prvi da kazete kako to nije donelo prevagu.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Vico brate, ne znas ni kako se zove klub za koji navijas, pricas o realnosti :tf:

 

I duvajte ga, protiv CSKA sam prvi rekao da su vas pokrali kao carevi u prvoj, cak sam se iznervirao za ona 3 slobodnjaka na pola terena

Zvezda je imala ekipu za F4 ove godine, da ste dobili Kucu mozda bi i prosli

Mi se raspadamo po svim savovima i ocekivano je da cete da nas pregazite

ali ovo na Cirbesu ne bi svirao ni Fica Covic

Edited by leisure
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, leisure said:

eto, a onda sam ja ostrasceni retard

ciganska logika:

- Branko Lazic ne moze da pogresi

- Cirbesa ne moze niko da cuva(iako vec duze vreme ne igra ni blizu kako je igrao na pocetku sezone)

 

turnover Lazic ovde baca loptu iz skoka u bunar prejako, Cirbes flopuje kada vidi da ne moze da je dohvati

 

Niko ne kaze da ste zbog toga pobedili, nego je sramota da moraju protiv OVOLIKO bednog Partizana da vas poguraju sudije u finisu utakmice

može da pogreši, samo dodaje loptu liku na jedan metar, jebiga, nije to neki basket skill koji može samo Jordan.
Cirbes je apsolutno ovde bio dominantan u duelu, i zauzeo je poziciju posle izlaska iz bloka, ti pričaj šta hoćeš. Sad će da ispadne da je on hteo bacanja, a da nije hteo da primi loptu na 2m od koša, gde bi lagano zakucao (a da ne govorimo i imao šansu za potencijalnih 2+1)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, leisure said:

I duvajte ga, protiv CSKA sam prvi rekao da su vas pokrali kao carevi u prvoj, cak sam se iznervirao za ona 3 slobodnjaka na pola terena

 

Dobro, ovo jeste tacno. Ali generalno je isla ta prica od strane grobara na forumu, mada nije ni bitno.

 

7 minutes ago, leisure said:

Zvezda je imala ekipu za F4 ove godine, da ste dobili Kucu mozda bi i prosli

Ma daaaaaaaaaaaaaj bre

 

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

bolje Coka u Irskoj nego Vucic u Srbiji

bolje Vrabac u Partizanu, nego Zvezda u Zelezniku

 

Quote

Cock Sparrow and Vladimir Nikolić- Proljeće

Oni su s nama zebli ispod streha
oni su voljeli i ovo golo granje,
zato, moj pozdrav, vesela grudvo smjeha
gospodinu Vrapče, moje duboko poštovanje!!!
Tamniji za tamu ove tekme tmaste
i grublji za zimu ove zime prošle
ja vam ovog proljeća neću mahati, laste
i neću vam opet reći: Doprodošle!
Vrapcima ja moram, nježno, kao otac
reći nešto toplo u ovaj dan plavi
vrapcima – tom sitnom zrnevlju života
što je cvokotalo s nama na mećavi.
Dok je Baraka sada puna mraka
Pobednik na Kališu prkosno sam stoji 
Nije doš'o čopor Marakana papagaji
ptice što ne znaju klub da vole koji
Oni su s nama zebli ispod streha
oni su voljeli i ovo golo granje,
zato, moj pozdrav, vesela grudvo smjeha
gospodo vrapci, moje duboko poštovanje!!!

 

13265860_998345770263481_117438883350365

Link to comment
Share on other sites

kao i uvek, nalazite ikone kluba u muslidžama, šiptarima ili kroasanima :tf: 

  • Upvote (+1) 2

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Lex unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...