Get Adobe Flash player
Nikolasi

Svakoga dana Novi klipovi Ucimo zajedno Igramo CS:GO

Recommended Posts

Presonus mi je poslao monitoring slusalice Presonus HD7A veoma kvalitetne slusalice sa dinamickim zvukom....koji je bolji od bilo kojih drugih gejmerskih slusalica....

Da kao pokusamo da budemo ozbiljni - s obzirom da hoces da radis YT klipove i striming ili sta zar nije bilo logicnije nabaviti slusalice s mikrofonom? Ili to nabavljas posebno?

Tebe treba prijaviti policiji jer imam osecaj da si pobio roditelje i uzeo pare od osiguranja i kupio sve ovo. Drugo mi nista ne pada na pamet.

Druga stvar od kad BeX-om mozes da primis posiljku iz inostranstva !?

Edited by NYANEGREDO

Tebe treba prijaviti policiji jer imam osecaj da si pobio roditelje i uzeo pare od osiguranja i kupio sve ovo. Drugo mi nista ne pada na pamet.

Druga stvar od kad BeX-om mozes da primis posiljku iz inostranstva !?

Kingston mu je "poslao" memoriju AKS-om lol

Od kad "skamuje" sve mu više "sponzori" šalju opremu... Pre bih rekao da su ti sponzori Origin i Steam, a roba od mađara sa KP .

Edited by Sku11e.

Чекам unboxing видео моје профи подлоге са потписима, за 100 јура неће погрешити : D : D : D

i kad otvaras igraonicu nikolasi, posto si skupio komponenti za 4 kompa najmanje

Jos jedan kompjuter i bootcamp za LoL/cs go u Raso the Nikolasi gaming house.

Znaci ....Logitech mi je poslao HD Pro Webcam C920..gigabyte mi je poslao jos jednu Gigabyte GeForce GTX 980 G1 graficku kartu ali nisam za to snimio klip zato sto sam vec snimio unboxing prve Gigabyte GeForce GTX 980 G1 koju mi je poslao povezao sam u SLI ,ali Biostar maticna ploca ne podrzava nvidia SLI vec samo AMD CrossFire...nadam se da ce mi neko poslati maticnu plocu koja podrzava nvidia SLI.