Jump to content

Premier league 15/16


gruja

Recommended Posts

Pogodio precku glavom, najbolja prilika za Njuku.

Ok je igrao, al' je malo kilav i deluje lenjo.

wat?

lik se baš dosta vraćao u odbranu, runi stajl. jedino što ima snage za jedno 70 minuta max u takvom tempu. zajebano mu je bilo danas, pošto je gotovo uvek bio sam u napadu... ono što mora da sredi je glava/temperament.

a junajted se provukao prva dva kola, bez igre su dobili obe. i danas su mogli da dobiju da ćićarito nije pajser koji šutira ko muva bez glave punom u onoj situaciji :D dosta su bezidejni i ovo što koma kaže, nemaju rasnu devetku.

 

lester ima potencijala da bude novi soton! mahrez je nastavio formu od kraja prošle sezone i nerealan je. trebali su da dobiju danas ovaj smrdljivi totnam, sudija im nije svirao prelak penal u prvom poluvremenu (ni blizu lopte kontakt, a sudija u do jaja poziciji)

 

i bronemouth \o/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

arsenal osvaja ofc

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Pogodio precku glavom, najbolja prilika za Njuku.

Ok je igrao, al' je malo kilav i deluje lenjo.

 

wat?

lik se baš dosta vraćao u odbranu, runi stajl. jedino što ima snage za jedno 70 minuta max u takvom tempu. zajebano mu je bilo danas, pošto je gotovo uvek bio sam u napadu... ono što mora da sredi je glava/temperament.

Kad kazem deluje kilavo i lenjo mislim na taj nas mentalitet i povremeno lenjo vracanje u odbranu i setanje nezainteresovano po terenu, a takvih momenata jeste imao.

.

Link to comment
Share on other sites

U pravu si, zato što je on po prirodi desni bek. Dude srsly. Čovek je devetka, doveli su ga da daje golove, ne da juri Runija. Vidi se da je izgoreo i da nije svestan koliko je PL fizički zahtevnija od svega na šta je navikao.

Što se tiče Mančestera, ulazimo u treću godinu od odlaska kornjače, potrošeno preko 200 miliona evra za dve godine, koliko im još vremena treba?

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Nego, nisam ispratio nešto preterano prva tri kola (se toliko igralo?), koliko je golovao dao Kane? Da li su ga predložili da dobije titulu viteza?

Protiv Junajteda onako, mada su tu svi igrali debilski, obe ekipe. Protiv Stoka sabio, Poketino ga izbacio u 60om na 2:0 da ga sačuva (a i kao neka mala povreda) i od tog trenutka su bili totalno drugi tim (totalno bezopasni) i mogli su da izgube na kraju. Protiv Lestera je dosta falio Eriksen, tako da su bili baš bezidejni, kao ekipa i on kao najistureniji je to najviše osetio. Pored toga je imao onaj jedan solo prodor u 16, ali je u padu šutnuo u golmana. Ono što me je najviše iznenadilo kod Kejna je što je protiv Stoka dokazao da ima do jaja pregled/osećaj i da ume da se vrati na pola i da doda do jaja pas. Iznenadio me je iskreno, mislio sam da nume digra to!

 

Pogodio precku glavom, najbolja prilika za Njuku.

Ok je igrao, al' je malo kilav i deluje lenjo.

 

wat?

lik se baš dosta vraćao u odbranu, runi stajl. jedino što ima snage za jedno 70 minuta max u takvom tempu. zajebano mu je bilo danas, pošto je gotovo uvek bio sam u napadu... ono što mora da sredi je glava/temperament.

Kad kazem deluje kilavo i lenjo mislim na taj nas mentalitet i povremeno lenjo vracanje u odbranu i setanje nezainteresovano po terenu, a takvih momenata jeste imao.

Odgovorio ti je Gruja, ja nemam šta da dodam :D

 Sini, ovo ti je šesti put da furaš istu foru. I ovo ti kaže neko ko ne podnosi utd :D

I pritom, čovek bi očekivao da neko ko navija za klub koji je doveo pedra može samo da ćuti :DDD

Stijo, pusti čoveka, imaju danas derbi začelja, eto prilike da pobegnu iz zone ispadanja :tf:

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Odličan debi za Pedra. Mogao je još jednu asistenciju da je Vilijan pogodio. Mnogo mi nesigurno deluje Čelzi. Bane ima puno problema, evo već treću tekmu za redom ga razbijaju po strani. I sad je manje više kriv za gol.

"This is your life and it's ending one minute at a time."

Link to comment
Share on other sites

Možda da je šutnuo na gol ponovo, možda bi upisao još jednu asistenciju? :tf:

Čovek je govno talično, prvi gol nerealan deflection, asistencija šut na gol i mi pričamo o brutalnom debiju. Mrtvi Pedro, mrzim ga :D

  • Upvote (+1) 2

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

koliko arsenalu fali normalan spic....super su zhiru, volkot i chemberlen ali ova poslednja dvojica nisu spicevi uopste a zhiru....je zhiru. sa njim se ne osvaja sampionat. To nije igrac koji ce postici gol kada ostatak tima igra loshe kao npr Aguero

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Gerija bi slusao 24/7

A sto se tice Tjerija... za sta li ga placaju boze :/

Anri se isplaćuje svaki dinar, ne kao pundit, nego kao reklama :)

Ali ovde je pomogao malo u dilemi  (mislim da je Venger pre naivan, nego arogantan) i ona analiza Kokelana od prošle sezone mi daje nadu da će jednog dana biti petina pundita ko Geri :D Rekao da Venger veruje u te igrače i stvarno ti igrači jesu dokazali da mogu, ali nerealno je naivno očekivati od njih da budu u top formi tokom cele sezone i jednostavno je ta rotacija Arsenalovih igrača najveći problem, pošto je nesumljivo da imaju dosta talentovanih igrača, pogotovo u veznom redu. Fali još jedan orač na sredini, fali ta sloboda puštanja sada centralnih igrača na krilo, fali još jedan špic, bar još jedan štoper.

 

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Bila je dobra tekma sinoć, ali sam u jednom trenutku bio u fazonu da li to Rodžers fura taktiku kojom je Pul uzeo sve titule do sada. A Venger je upropastio Arsenal kad je izbacio Žirua. Krivo mi je što Benzema neće doći, baš bi bilo dobro da Arsenal ima ozbiljnog napadača.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Osvajamo!

 

 

 

NOOOOOOOOOOOT!

 

Enivej, super tekma, falili golovi, ali imao sam Ceha na golu u fantaziju, tako da me boli kurac :D 

Arsenal je UZASAN. Ali bez zajebancije, nakon tekme sa Kristal Palasom Rud Gulit je na MOTD lepo primetio da Arsenal pravi previse gresaka u organizaciji napada i bukvalno dozvoljava previse opasnih situacija pred golom Ceha. Ako treba svaki put Kokelan nekim last ditch tackleom da spasava situaciju (koji su realno svi 50-50 da li ce da izbije loptu ili da polomi nekog), onda jebes tu pricu. To se ponovilo protiv Liverpula, bukvalno zilion presecenih pasova u polukrugu na sopstvenoj polovini i da se Ceh nije iskupio za Vest hem, Liverpul bi ovo resio verovatno rutinski. Kalum Chambers i Gabriel su presmesni, aj kao da ne mogu da sacuvaju Bentekea to razumem, ali toliko pogresnih pasova, toliko sta je ovo gde se nalazim momenata da ja nemam reci.

Lupam, kada je Vest hem dobio u prvom kolu, svi su bili u fazonu Vest hem dobra ekipa tralala, ali ne, Vest hem to nije jer je u pripremi za sezonu prolazio na penale ekipu iz Malte, a onda su ispali od jebene Astre Đurđu :D Zato je i Geri sabio, zato sto je u pravu. Ne osvajas titule sa Kazorlom i Kokelanom, jer koliko god ja voleo Kazorlu, on nije deep lying playmaker, od njega se sad zahteva da bude Luka Modric, al on to nije, tako da stvarno mislim da je tu potrebno neko drugo resenje da se pronadje. 

Sve u svemu, pocetak je sezone, ima vremena da se ispravi posto su svi osim Sitija relativno sporo usli u prvenstvo, ali opet, ne znam ni sam.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

@Gruja
Eh sad ispade da Arsenal nema sredinu a to je jedino šta ima. Kasorla nije Modrić, jer Modrić je jedinstven, ali je sasvim dobar što se najbolje videlo prošle sezone kada su igrali samo on i Sančez dok su ostali (Ramzi, Ozil i Volkot, a verovatno još njih) bili povređeni. Mislim da Kasorla sa Sančezom, Ramzijem i Ozilom igra poziciju koju igra Jaja Ture, dakle da povezuje od kaznenog do kaznenog igru i mislim da on to dobro radi. Mislim da to nije Modrićeva pozicija. Zajebano je imati ova tri igrača i biti Kasorla. Hoću da kažem da je najmanji problem u Kasorli. Najveći problem je u Vengeru koji je za mene laika napravio nerezonske izmene (Volkot za Žirua), postavio nerezonsku igru sa igračima koji nisu dominirali na pripremama i što očigledno ne ume da dovede vrhunskog (ili bar odličnog) napadača.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

John Stones: Everton to reject Chelsea target's transfer request

"Sometimes money can't buy everything and that is going to be a very strong statement at Everton," said Martinez.

 

http://www.bbc.com/sport/0/football/34070343?ns_mchannel=social&ns_campaign=bbc_sport&ns_source=facebook&ns_linkname=sport

 

:')

Edited by alfa

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...