Jump to content

Premier league 15/16


gruja

Recommended Posts

Ja nit sam navijac Arsenala nit sam navijac Lestera al ovo sto si rekao tako zvuci ostrasceno

Onakva dva bedna bacanja Vardija i Mareza u kaznenom, a to nije prvi put da dobiju penal kao prvi sto su dobili, sto puta je dajvovao Vardi ove sezone. Drugi mi je za zuti ali ne znam da li bih dao bas kao drugi zuti, jebem li ga...

Link to comment
Share on other sites

Meni je generalno Arsenal draži nego Lester, a svakako bih voleo da bilo ko od njih osvoji titulu više nego da to urade City ili Spursi.
Ali, na žalost imam oči... :)
To što su obojica dodali u pad teatralnost ne znači da oba kontakta nisu bili faulovi, jer jesu.

Osim toga, ako tebi ostrašćeno zvuči nešto sa čime se ne slažeš, možda bi trebalo da se zapitaš gde je problem... :)

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Meni je generalno Arsenal draži nego Lester, a svakako bih voleo da bilo ko od njih osvoji titulu više nego da to urade City ili Spursi.
Ali, na žalost imam oči... :)
To što su obojica dodali u pad teatralnost ne znači da oba kontakta nisu bili faulovi, jer jesu.

Osim toga, ako tebi ostrašćeno zvuči nešto sa čime se ne slažeš, možda bi trebalo da se zapitaš gde je problem... :)

pa ne znam, i mnogo drugih ljudi su rekli nesto slicno mom misljenju, nisam u tom fazonu da sam ubedjen da sam ja uvek u pravu vec sam i diskutovao sa nekim ljudima

onaj marezov pad je sraman, iz normalnog ugla koliko sam ja video nije bio ni blizu noge monreala

a vardijev je onaj penal koji ti se gadi iako je vise penal nego sto nije, monreal je debil sto je postavio nogu, krenuo da je izvlaci a vardi se zaplice namerno u njegovu(njegova noga ne ide u pravilnom smeru kuda bi i inace isla)

samo kazem da mi to sto si rekao zvuci ostrasceno, ne znaci da stvarno jesi ostrascen :D

http://videa.hu/videok/sport/arsenal-0-1-leicester-ZicxUwqFcS8jjZmB?start=14.87257

 

Edited by trn
Link to comment
Share on other sites

HUR DUR

https://gyazo.com/68f1464981c1750a3d8aae6b1a9f4412

https://gyazo.com/65d7f99f3b0044936138d26c3a9cca96

 

:DDD

 

Sto se tice Ars-Les tekme, sudjenje je bilo uzasno na obe strane, pre Lesterovog gola je bio cist faul za Arsenal, onu Kanteovu ruku bi neko sudio, neko ne, Hutova ruka je realno cist penal. Slazem se da bih i Mahrezu i Vardiju svirao penal, iako su to ti "ljigavi" kontakti gde ides na kontakt da bi dobio penal. Da je sudija sudio penal na 1:0 to bi bio kraj. Svakako je Lester sam sebe pobedio ovu tekmu, Simpson poluretardiran dobije drugi zuti zbog nekog faula pored aut linije, a Vasilevski napravi bespotreban faul, zahuktan kao vozic Vini Dzons i razmislja po sistemu "ne stizem do lopte, ali sada cu da mu polupam glavudzu HEHE".

  • Upvote (+1) 2

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

@trn
Ma naravno da ne znači da sam ostrašćen, nego ono, nije ovo UPT da se odmah diskredituje sagovornik! :P
Mada je fakat da ne volim kad mi je prvi utisak posle utakmice da je sudija dao preveliku šansu jednom timu. :) (Huthovu ruku nisam ni video, to ne bih komentarisao mnogo, ali koliko god Gruja bio ostrašćeni navijač Arsenala, ipak mu verujem!)

 

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Osetili kurac, najsrecnija pobeda ikad, pored Huta, Morgana i Vasilevskog, Deni Velbek daje gol glavom, ne pamtim kad nas je ovako usralo. Daleko je Arsenal od velikog tima, Celsi je ove sezone uzeo 6 bodova protiv nas, nuff said, 6 bodova vise nego sto bi trebalo da uzme jedna ekipa koja se bori za opstanak :tf:

  • Upvote (+1) 1

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

lepo je rekao Gruja, Arsenal je usralo samo tako. Veće šanse dajem Totenhemu da uzme nego Arsenalu (doduše i više navijam za Totenhem, da budem iskren jer mi se svidja šta rade sa ovom mladom ekipom)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

osvaja Arsenal

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

https://pbs.twimg.com/tweet_video/CcT--nsW8AAq4tn.mp4

'Lo, there do I see my father. 'Lo, there do I see...

My mother, and my sisters, and my brothers.

'Lo, there do I see... The line of my people...

Back to the beginning. 'Lo, they do call to me.

They bid me take my place among them.

In the halls of Valhalla...

Where the brave... May live...

...forever.

Link to comment
Share on other sites

Venger mora da ode, a Bergkamp da sedne na klupu.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Sad ce Wenger da kaze - Eto izbacio sam Flamaru pod pritiskom, i vi opet izgubite. Od sad Flamini u startnoj do kraja sezone.

 

Totalno sam razocaran, ne mogu da verujem da sam dopustio sebi da se nadam, i da u poslednjih 5 utakmica izgubimo 8 bodova, i da sugavi mancester koji je dao do sada ~10-15 golova na isto toliko utakmica kod kuce, juce mune tri komada i to lagano... Bili bi prvi, a ovako ko zna kad ce opet da se ukaze prilika...

Edited by sttevann
stupido

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

  • Lex unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...