Jump to content

Eurosong 2015


Recommended Posts

sto jadno Ale? svako ima svoje favorite =o)

 

ove su smorene jer probijaju termin + svako bi da bude duhovit + ne kapiraju kako radi satelitski uplink, a vezbali su kao (umesto da pogledaju 1 godinu kako ide prenos da znaju kako se radi...ova nasa je odlicno resila, "cao super ste izdeklamuje poene zdravo dovidjena") also smejanje je bilo kad su ljudi napamet pozdravljali arabelu koja nije bila za pultom...pravda za nemce, pardon istocno-carske nemce ;o)

 

a to lale sto si imao dojavu za pobednika pa nisi gledao glasanje uopste to je pro ;o)

 

ofc pravda za rusiju! morace putin da anektira ponovo sve ove sto nisu dali po 12 ;oP

Link to comment
Share on other sites

Cekaj, nisam naravno gledao, ali u necemu sto se zove Eurosong ucestvuje i Australija...

[roflmao]

 

Gay lobi je sve jaci svake godine :)))

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

kad pomenu sise

poljacima treba ponovo dati nagradu za najljigaviji nastup

nakon dekoltiranih seljancica koje buckaju puter prosle godine, ove su na binu doveli zenu u kolicima (paraplegicarka usled nesrece), onda joj otrkrili te nepokretne noge!? (mislim super ide na fizio da joj ne atrofiraju misici al opet je neukusno) i onda kao vrhunac krecu na platnima pored bine da pustaju crno-belo  arhivske snimke nje pre nesrece kako hoda za vreme nastupa...who...was...phone...meni je to wtf koji se ne moze meriti sa hiljadama australijsko-kineskih bakica =o)

 

a oko plagijata...skoro svake godine je oko 30% pesama u fazonu "lici na nesto od 60ih do pre par godina, al garant ne moze da se dokaze na sudu da je tako" =o)

Link to comment
Share on other sites

 

ove su smorene jer probijaju termin + svako bi da bude duhovit + ne kapiraju kako radi satelitski uplink, a vezbali su kao (umesto da pogledaju 1 godinu kako ide prenos da znaju kako se radi...ova nasa je odlicno resila, "cao super ste izdeklamuje poene zdravo dovidjena") also smejanje je bilo kad su ljudi napamet pozdravljali arabelu koja nije bila za pultom...pravda za nemce, pardon istocno-carske nemce ;o)

 

 

I ja sam i dalje iznenađen da posle svih ovih godina postoje voditelji kojima je to profesija, koji znaju šta će da rade i kad i kako i gde i opet nemaju pojma kako radi taj satelitski uplink :))

 

kad pomenu sise

poljacima treba ponovo dati nagradu za najljigaviji nastup

nakon dekoltiranih seljancica koje buckaju puter prosle godine, ove su na binu doveli zenu u kolicima (paraplegicarka usled nesrece), onda joj otrkrili te nepokretne noge!? (mislim super ide na fizio da joj ne atrofiraju misici al opet je neukusno) i onda kao vrhunac krecu na 

 

Kad se pojavila ova baba iz australije i ja sam se prepao - mada kapiram da jedino penzioneri ustaju u 4 ujutru tamo kad je i bio prenos :) a za poljsku se slažem, mislim, zvuči možda bezveze i nemam ništa protiv da se pojavi ona kao hendikepirana osoba, ali ovi drugi detalji su stvarno bili malo previše.

Link to comment
Share on other sites

Ove ko da su pravo sa borbe s bikovima doveli tu da pevaju 

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...