Jump to content

android - problem sa kamerom


Cela

Recommended Posts

Imam problem, u poslednje vreme pocela je da mi baguje kamera na telefonu, crn ekran(kao da drzim prst na kameri) ne mogu da slikam niti da snimam, moram da restartujem telefon ako ocu da koristim kameru. I onda radi 10 minuta, i opet isti kurac. Vratio sam juce telefon na fabricka podesavanja i isti kurac, od aplikacija koje koriste kameru imam instagram i flashlight. Ne umem da izguglam jebem se vec cetiri sata nisam nasao konkretno resenje na internetu, ko mi nadje resenje problema davacu mu pluseve nedelju dana svaki dan, sa ovog naloga i alta.

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

Koliko ti je ostalo slobodno interne memorije? Imam isti telefon, isti problem koji je poceo da se pojavljuje kako sam poceo da popunjavam internu memoriju -posle par meseci koriscenja(whatsapp/fb/google browsing data,aplikacije i ostala sranja koja ne mogu (ili ja numem) na SD karticu). Jos znam za 1 osobu sa istim telefonom i istim problemom, i ofc nismo ga resili :D

Ja ga koristim tako vec godinu ipo dana, i jbg ako znam da ce mi trebati kamera unapred ga preventivno restartujem, hue!

Napisi ako iskopas neko resenje :D

Link to comment
Share on other sites

skoro sam fabricki restartovo telefon, totalno je bio prazan, instalirao sam aplikacije ali nisam ga popunio preko 50% interne memorije, sd prazna skroz, i idalje je tu problem :c

 

na netu sam nasao resenje za neke druge modele, kaze da treba da se ubije aplikacija kamere i da se obrise data i kesh (od aplikacije kamera) i da ce da radi, medjutim meni to nije pomoglo i dalje isti kurac. 

Edited by Ћела

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

ne znam sta je to, prvi put cujem za to, nesto sam izguglo i nesto ne bih iskreno da se jebem preterano sa tim

Jel ti radi normalno preko neke druge aplikacije za kameru? Probaj da instaliraš neku (vsco, camera360) pa probaj preko njih da li ti radi.

ne radi :c

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...