Jump to content

Kraj Black Isle Studiosa


G!!!

Recommended Posts

pa ok, ako izuzmes da jednim delom zbog njega nikada nismo videli fallout 3 i bg 3 kada je trebalo i kako je trebalo, onda i mozes da mu oprostis

ako uzmes da vecina sto je usrano u fo2 je njegovih ruku delo, i to sve zaboravis ok

 

u celom kreativnom procesu iza svih BIS legendarnih naslova, najmanje je ucesca imao ovaj debeljuca

 

zapravo ono sto valja je otislo sa tim cainom, koji je sto ono kazu  Founder, Lover, Fighter, Programmer :))

 

ALI tu su sada skoro svi na okupu na ovom naslovu :) sreca sreca rados' !

Edited by G!!!

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

to je info urezan u koru mozga dok sam u hc fazonu pratio sta se desava po forumima i fanovima pred, za vreme i posle raspada BISa :)

 

 

u glavnom FU je ispao pizda u tim vremenima, i svako ko je voleo fallout ga je pa blago reci zamrzeo 

njegove ideje su zagovnjale sto se moglo zagovnjati u FO2 (sto se kasnije saznalo kada se videlo sta je tim cain hteo od dvojke da napravi)  i prvi je bio zagovornik prelaska na budjavi 3d i da se treba osvrnuti konzolama!!1 (aka postati komercijala i jahati zajedno sa glavonjama iz interpleja - tad se to tako tumacilo :))

 

debeli nek se bavi mendzmentom i to je maksimum za njega :P

 

mada ok uvek je lakse malo izetiketirati i napraviti klise od mog posta, koliko god ovaj info bio beznacajan u danasnje vreme

 

 

ali od tad je proslo mnogo vode, i divna secanja na blaga hejtovanja  izmedju fanova fo1 i fo2 :P

offtopik ende

 

 

jel ima neko preload ?

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

nije morao split, jer zaboga pricamo o praistoriji ljudi koji su radili na igri Pillars of Eternity dok cekamo da igra izadje,  za 8 sati ili koliko vec

ko god da je splitovao pokazao je osnovno nepoznavanje teme, a zaboga tu sam i ja kao nekakav moderator koji uvek moze splitovati ili sta vec

 

pogotovo da iskoristim priliku da kazem i ono sto me tisti vec dugo, SEREM VAM SE NA SPLIT! splitujte ceo forum ako vam je to uvek resenje

ili ne jos bolje cekajte da se malo ovde raspisemo, pa onda splitovan deo vratite u pocetni topik, i viola problem resen niko vise ne diskutuje ni o cemu

fenomenalno! ingeniozno! provereno radi!

 

anyway u fo2 je zagovnato u odnosu na kec ipak  previse tih pop culture referenci, i izgubljen vajb keca, pocetak sa jebenim plemenom i kopljem :( ceo setting se iskrivio, pa i prica mi je bolja u kecu

mislim u celom tom fo1 vs fo2 niko nikada u istoriji nije spomenuo da je generalno fo2 govnjiv ili neigriv ili los, naprotiv, samo je doosta ljudi ocekivalo uslovno receno fo 1.5  a ne fo 2 koji nekako na momente prelazi na parodiju ali pored toga je veci, duzi, sa poboljsanim UIem i sl

 

sto se mene tice pretpostavljam da mi je kec bolji jer sam ga prvo igrao :) prica i atmosfera me oduvala, a onda sam usao i celu pricu iz koje nema povratkaaaaa

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Templs nije problem, sve do Dena je žešći smor. Ali, sve to ima svoje!!! I ja sam keca igrao posle dvojke i bilo mi je dosadno, iako sam znao da nema zajebancije kao u dvojci. Mada kapiram da se ljudima kec više dopada, naročito ako su ga prvog igrali, naročito ako uzmemo u obzir radnju dvojke koja je besmislena.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Ja samo da kažem da se u celoj priči kao najveći car pokazao Tim Cain, za šta su dokaz igre Troike.Debeli derpe je duhovni otac svih najboljih rpga ikada, i zbog toga mi je malo krivo što nije veći faktor u obsidianu, ali samo njegovo učešće u projektu mi je garant kvaliteta

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ua spliteri ostavite forum na miru ! :D

 

tim cain je posle ogranicenog angazovanja u obsidianu potpisao za stalno!   [yeahdude]

 

igranje fallouta za vreme bombardovanja - priceless  [:D]  [:D]

 

p.s. Kraj BIS kako naziv kaze nije sasvim tacno XD, s obzirom da je interplay svojevremeno otvorio ponovo BIS kada je imao nameru da radi Fallout online, pa im je bethesda uterala i za to onu stvar, iako su imali pravo na tome da rade po prvobitnom ugovoru pri prodaji fallouta, nesto nesto penali tuzenje advokati a svi znamo ko je tu najjakiji

Edited by G!!!

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...