Jump to content

Resenje o prevodjenju u rezervni sastav Vojske Srbije


Recommended Posts

Kao sto sam i napisao, tako sam cuo. Ne znam da li je tacno ili nije. Ajde Ivane pojasni nam malo, ocigledno si strucnjak, zasto se trenutno sprovodi reorganizacija rezervnog sastava vojske?

 

izvini dečkonjo, ne moram da budem pravnik da bih znao da si ti retard

Link to comment
Share on other sites

Kao sto sam i napisao, tako sam cuo. Ne znam da li je tacno ili nije. Ajde Ivane pojasni nam malo, ocigledno si strucnjak, zasto se trenutno sprovodi reorganizacija rezervnog sastava vojske?

Tokom poplava je aktivni vojni sastav radio na svim kritičnim lokacijama a civili su radili na pripremanju zaštite na lokacijama koje su tek trebale da budu ugrožene.

To zna svako ko je dva puta upalio tv ili pročitao novine za vreme poplava, a ti onda dodjes i lupis ovu glupost i sad jos očekuješ da neko daje kontra argumente na ove gluposti. A da ne pominjem što očekuješ da neko prica uopšte sa tobom posle "ličnog prostora"... Putuj igumana, ovde si odsvirao svoje.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

gde bre nije radila aktivna vojska ?

jbt dok oni nisu dosli bilo je rasulo

 

a i momci iz aktivnog sastava su reakli da oni imaju takve akcije po 3-4 puta godisnje, svake godine, samo ne u tom obimu kao prosle godine u maju

 

reorganizacija rezervnog sastava se vodi radi bolje pripreme odbrane od nadolazece invazije orka!

 

gadjacemo ih kao i hobiti  kutlacama, krompirima i kamenjem po svoj prilici

  • Upvote (+1) 2

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

@mohi

Nisam napisao da aktivni pripadnici vojske nisu ucestvovali u spasavanju tokom elementarnih nepogoda, vec da navodno, prema odredjenim sporazumima, oni nisu ni trebali da ucestvuju. To sto je vojska radila je, zapravo, bio posao civilne zastite (koja je do nedavno bila u okviru Ministarstva odbrane). Ali, pre par godina je sprovedena reforma i sada civilna zastita deluje u okviru MUP-a (sektor za vanredne situacije), a ne vojske, ali je i dalje cine vojni rezervisti i na vezbe ih poziva Ministarstvo odbrane, a ne MUP. Ajde raspitaj se malo pa sledeci put argumentovano komentarisi. E sada, posto se slanje resenja o prevodjenju u rezervni sastav VS vremenski poklapa sa reorganizacijom civilne zastite, logika mi govori da tu ima neke povezanosti, ali kao sto sam vec rekao, to je samo moje misljenje.

@Ivan

Kobre ti nisi ni video. U stvari, mozda si ih i video negde u prolazu, onako, dok si studirao kod brace Karic bwahahaha :) :)

Postoji redovna i vanredna odbrana od poplava i u ovoj drugoj itekako učestvuje vojska, a ja sam ti rekao već da nas ne zanimaju tvoje baljezgarije još od ličnog prostora tako da otpertlaj.

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...