Jump to content

Personalne misije


Recommended Posts

Aj jel ima neko utiske o ovome? http://klanrur.rs/2015/01/14/wot-personalne-misije-krecu-od-sutra/

 

Meni na prvi pogled deluje malo suludo, pre svega sto sve misije moraju da se rade po redu, dakle nema preskakanja u okviru neke operacije, a drugo sto mi je jos ludje jeste da ne moze zapravo da se bira na koje vozilo pucas pa da ides pravo na njega nego moras da odradis sve koje mi prethode da bi mogao da ides na njega. 

 

Takodje ce mi biti interesantno videti kako se to reflektuje na partije uopste - tipa sad ja treba da izvrsim misiju s TD-om da ostetim module i ubijem jednog clana posade drugog tenka i sekundarni cilj da prezivim partiju. Logika bi bila da ubacim HE granate, napucam nekoga nekoliko puta i onda pobegnem u neki stek pa sta bilo da bilo. Naravno to ce da ubije gameplay samo tako (pritom ovo je druga misija koju sam uzeo da uradim, ne znam cega sve ima). I na kraju mi nije jasno to sa sekundarnim ciljevima, pogotovu ako gledamo poslednju misiju gde dobijas jedan onaj token za izvrsenje sekundarnog cilja - sta ako ispunis primarni cilj a ne ispunis sekundarni u toj partiji, jel mozes tu misiju da ides ponovo?

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Treba ti 20 tokena da uzmes jedno vozilo, 4+1 token za zadnju misiju u nizu. Znaci treba da odradis 4 niza da uzmes jedno vozilo. A imas LT, MT, HT, TD i SPG nizove, znaci 5 niza. Jedno mozes da preskocis mada, posto su nagrade za misije dobre, zasto bi preskakao? Jeste sad da imas utisak da moras da radis misije da bi uzeo vozilo i tipa igras samo LT niz, ali mozes ti da startujes svih 5 nizova po jednu misiju tako da mozes da igras malo light, malo medium, malo heavy, malo td i malo SPG dok ne uzmes i sekundarne. 

 

Da, utice na nacin igranja. Previse ima yolo likova. Igrao malo, uzeo pola LT i HT za prvo vozilo.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Biće para :D

Možda će nešto da bude drugačije sada malo nešto na početku dok traje hajp. Biće ljudi koji će hardkor da fokusuju, ali kapiram da će gro ljudi koji igraju opušteno i dalje da igraju isto i da ne obraćaju TOLIKO pažnje na to. Mislim misija je bila da se napravi 1k dmga i ubije lik sa preko 100m :D To se dešava u 70% partija koje igram sa bilo kojim tenkom...

Uvek si imao ljude koji jure statove i neće da pucaju da bi lasthitovali, ovo mu na isto dođe.

Link to comment
Share on other sites

Jel se jos nekome desava ovo da ne prikazuje nista kad zavrsis misiju ili treba da jurim neki novi drajver za grafiku?

 

shot_007.jpg

 

I juce sam se smorio, svaku novu misiju moras rucno da startujes - tipa uradio sta je trebalo i kao kul, ali vidim posle partije nista ne prijavljuje, tek nisam startovao tu misiju :( Mada moram da priznam da mi se svidja sto se dosta kesa zaradjuje, taman mi treba za IS-7 :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Zavrsio sve misije za ht-a :)

Poslednja od njih je bila realno epska (pitajte mrheta) :D

Dat maus... :D

I da, nikakav problem nisam imao sa misijama, mada, trenutno igram cistu verziju wot-a, tako da, ono... :)

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

odigrao 3 partije, kako me je neko pogodio tako mi je motor otisao

view range je 310, sa binom i nekim skilovima ide do 390 ali to i ne znaci mnogo kad imas 10 stepeni pomeranje topa jer cesto moras pomerati tenk...

a da, kv-1 ne mozes probiti ni zlatom spreda

 

sve u svemu tenk je govno, mada treba to uzeti sa rezervom jer ja ne igram TDove...

mrf...

 

SigCustom.png

Link to comment
Share on other sites

ove misije izvlace najgore iz mene.....postao sam elitisticko govno koje kinji jadne tomato igrace.....inace, pre nego sto pocnete da radite misije za drugi tenk prikoljite nesto i dajte zrtvu RNG bogovima jer cete gubiti zivce pokusavajuci da ispunite neke misije.....strah me da gledam sta su misije za 3ci tenk :(

mrf...

 

SigCustom.png

Link to comment
Share on other sites

ehh...ti si jos uvek na prvom tenku.....imam tu misiju zakljucanu vec 3 dana na drugom a moras ubiti 3 mediuma....sinoc sam ubio 2 na Mines-u, ostao E50M sa 110 hp-a, ja u t62 sa pola hpa, punim zlato i radim YOLOOOOO!, izlecem na njega i odmah spotam E 75 pored njega, E50 me cekao i ispalio i probusio, ja pucam u njega zlatnu u donju plocu, rng kaze DING!, E75 okrenuo top ka meni i poslao me u garazu sa izrazom krajnje neverice na mom licu....

 

danas prva partija sa VK asuf B, rek'o ae da probam da resim HT-15 misiju (blokiran HP+naneta steta=10000), padne mi defense na odlicnoj mapi Siegfried Line, ja jedini t9 u nasem timu, jedan t9 M103 u njihovom. Pomislim eeEEEXTRAAA!! IIIDEEMOOO!!! Odem lepo u ulicicu gde se oni penju na juznoj strani, uparkiram tenk i pustim da me rokaju. Sve je bilo u redu dok m103 i 2 td-a nisu poceli da pucaju HE po meni i dok nisam dobio pogodak u dupe jer su moji botovi pustili ove da mi dodji s' ledja.

Pomislim: "a u qrac! ajd sad da vozimo kako treba!", plesem levo desno i povlacim se lagano, pucam i dingam...poceli ovi moji da pomazu i pobismo ih nekako, ostao jedan t69 sa punim sarzerom, istrcavam na njega i pustam da ispuca ceo sarzer pa ja ispalim u njega i DING!, dolazi moj bot i zavrsava ga.....rek'o samo da mi nije taj hitac trebao da zavrsim misiju....odlazim u garazu a misija nezavrsena, gledam statistike i sabiram.....9936.....

 

udahnem duboko...ispizdim u sebi i kazem ajmo opet, tek sam poceo da igram danas a onda se desi ovo:

http://wotreplays.com/site/1561299#report

 

aTXfsZp.jpg

 

HT mission complete :D

mrf...

 

SigCustom.png

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...