Jump to content

gde za docek


aLti

Recommended Posts

Prva nova godina posle par godina da sam je proveo kod kuce, s obzirom da su moji u problemu sa kesom a i s obzirom da sam prethodne dve proveo sa devojkom sa kojom vise nisam zajedno po klubovima, ovo mi je doslo i kao neki odmor.

 

Krajem februara ce mi rodjendan + porodice mi se ker tako da ce da se prodaju mali mopsi te planiram da otputujem negde ili utrosim to na nesto pametno, realno gledano nova godina kao nova godina meni je izgubila znacenje odavno... jer cu svakako tokom ove godine izlaziti negde i provesti se gotovo isto, kapiram da ima vaznijih dana u godini.

 

No to na stranu, 2014-ta mi je bila nekako meh, dosta fejlova i bacenog vremena, malo vremena untrosenog na unapredjivanje samog sebe u bilo kom smislu, te po prvi put sam u fazonu da sam zacrtao sebi stvarno neke stvari za ovu godinu pocevsi od sebe...

 

A i u ostalom, prava nova godina tek dolazi  :tf:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Celin cale je vadio pistolj na Seselja za vreme rata kad je izdao cetnike, da nije bilo nekog popa ubio bi ga na mestu kao psa, plus jos jedan podatak Celin cale je jedan od tri osnivaca SRS u Bosni za vreme rata, tako da Cela nije toliki fan Seselja uopste 

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...