Jump to content

Destiny


Recommended Posts

Pozdrav svima! ;-)

 

Da li se ovde pise samo o PC naslovima ili platforma nije bitna?

Elem, nas nekoliko veterana klana Heroes, sa Counter Strike drenikovih servera od pre 20godina

u poslednje vreme igra Destiny iz sve snage, pa nas zanima da li ima ljudi koji igraju

a da su uz to ozbiljni, prijateljski nastrojeni itd :-)

 

Ideja je da napravimo domacu invaziju na Vault of Glass a uskoro i sire kad stigne DLC :-)

 

Pisite, pozdrav!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dodajte me na PSN 

 

gosu_noob

 

Lvl 29 titan sa full upgrade gear i exotic weaponima i full raid iskustvom.

 

 

Vidjao sam dosta nasih ljudi da igra. Znam da onaj lik iz Novog Sada sto stavlja youtube klipove cesto igra sa svojom ekipom (fskpz ili ako nesto), Vidjam dosta lokalnih nickova na Tower-u tako da ima ljudi - nije da nema. 

 

Rad da igram raid - posebno ako cete nesto da pikate veceras - mogao bi i da streamujem na twitchu taman. Problem mi je sto GTA5 izlazi u utorak pa ce to da se igra jedno 7 dana. Destiny igramo ponovo 9. decembra kada izadje prva ekspanzija - do tada samo kad nema nista drugo da se radi...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Jao kako me pawn-ovao MoonCoach juce u PvP-u. Svaka cast torima. Jebo te Pocket Infinity i bubble. MoonCoach ima tipa 6000 poena dok svi ostali (njihov i nas tim zajedno) u proseku imamo po 2k poena. Cudo. Na kraju sam ga lupao pesnicom u bubble-u iz ciste frustracije. Kao - evo ubij me. Ali moram da ga pohvalim - bas razbija. Evo ga highlight iz meca

 

http://www.twitch.tv/realgosunoob/v/3629062


E da - evo ga i prvi event iz novog Raida. Znam da likovi ovo prelaze solo ali bas je zabavno kad se radi normalno sa grupom

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...