Jump to content

Pomoc u trazenju topica


Recommended Posts

  • 2 months later...

Pa s obzirom da sam ovde duze od godinu dana, sad mi je poprilicno lakse da budem deo foruma, gori ste nego u vojsci kad dodje novajlija(nikad nisam bio u vojsci, video na filmu i iz prica)...

Bili ste bezobrazni, nekad i zlonamerni, ali sve u svemu vidim sebe za nekih godinu dana na barem jednom RuR fudbalu, da mi i tamo lupate minuse, nebih imao nista protiv.

Iako na prvo oko vecina vas deluje strasno, u stvari ste dobra skupina, twysted system nije mogao da izdrzi posle 7 godina kao clan foruma, ocekujem da nadmasim njegovo dostigunuce izdrzavanja, sta vise vec sam naucio dosta stvari kroz svoje naizgled glupe i vama verovatno naivne komentare jer ste jednostavno uglavnom svi mnogo stariji, zavrsili ste srednje i imate mnogo vise iskustva sa stocim.

I ja cu jednog dana moci da se pohvalim da sam oldskul rurovac kada udete izasli iz ove price! ostaje na mladjima sve...

Link to comment
Share on other sites

[roflmao]

 

Odakle mi je poznat twisted beše, imao je neki težak oblik Marmilizma, ako se ne varam :D

nisam ga poznavao, ali sam video da je vidno neraspolozen napustio rur... ja sam istrajao iako sam bio uveren da su svi protiv mene smogao sam hrabrosti da se izborim za svoje mesto ovde

 

 

neki su samo to i završili :tf: :tf:

s obzirom da sam pao jednu godinu(ponele me zene, alkohol i droga), pitanje je da li cu i ja zavrsiti :D

Za fudbal uvek tu al citao sam vam topik i koliko god da sam ovde vi se uvek redjate tu i znate se dugo, pa ako vam stvarno zafali da nema niko sto mislim da vam se nije desilo, slobodno javite, rado bih dosao, ovako opet, meni to dodje ko da igram sa strancima, za vas to ima neku drugu draz... 

organizovacu ja kroz par godina neki young members fudbal :D

Link to comment
Share on other sites

Ne znam sto sam tako napisao, tako mi je doslo... realna prica je da u osnovnoj je bilo samo 2 odelenja, 35 nas svih, dok nas je u srednjoj bilo previse, razni ljudi sa raznih strana, koje bi inace mnogo redje sretao bar u tim nekim godinama, nisam tad isao na zurke osim na neke gajba rodjendana kako je i bilo tada...

I onda poceo da pusim, prvi dan skole, probao travu kasnije, belo i ostala sranja nikad nisam uzeo, nisam probao ekser, probao sam spid i nije mi se svidelo, i dan danas varim ali nisam zavisnik i u proseku to radim jednom nedeljno, jer me iscima neko stariji na dotu, ili sa fontane ili iz zemuna, pa je to jednostavno nesto nezaostavno i gotivim takvu bleju... ne gotivim ljude koji vare tu u bloku i posle sede na klupi i ne znaju sta ce sa sobom, mi ili idemo na neku zurku ili igramo dotu...

Najjaca je prica bila kad smo u sred teamfight-a gde smo igrali 5v5 lan, pauzirali game da bi otisli na buksnu... zvuci previse klosarski ali je u stvari dobra bleja kad si sa dobrom ekipom

skrenuo sam sa teme, devojke nove, smuvao sam cetiri ribe na ekskurziji, dok sam ih pre toga imao 2 ili 3, naravno smesne veze sve...

Osetio prvi put zenu, osetio te neke gluposti ponela me glupost i padnem godinu iako sam imao negativnu ocenu samo iz Hemije, profesorka mi je rekla da uzimam vazduh ostalima u ucionici i da bi drzava trebala da daje pare za nekoga drugoga a ne mene besplatno da skoluje...

Tako da sam zavrsio sa 1 kecom ali sam imao 9 nedovrsenih zbog izostajanja iako sam imao pozitivne i ispisao sam se bez da pokusam da polazem 10 predmeta ponovo

Da li sam ispao budala? Jesam. Da li je kraj sveta i bedacim? Ne
 
 

Edited by lancemi3d
  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...