Jump to content

NBA 14/15


moyo

Recommended Posts

Ne znam gde pa eto moze ovde :D

 

 

   Igramo veceras utakmicu protvi najveceg rivala, Walsh University. Ko je dokon moze da gleda na ovom linku. Tekma pocinju u 2am po vasem vremenu.

 

http://new.livestream.com/maloneuniversity

 

Ja grejem klupu ali trebalo bi da bude dobra tekma i naravno Bad Copy - Idemo Odma u toku zagrevanja :D

Edited by moyo
  • Upvote (+1) 1

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Mozda ushtinem koji minut ako trener odluci ali sanse su velike da necu ulaziti :D Jbg imamo crnju od 207cm i 120kg koji dominira na centru

A za bad copy. Jbg dobio sam respect od saigraca :D Rekli da odaberem jednu pesmu za disk koji se pusta pri zagrevanju i ja izabrao ovu. Da razbije monotoniju nigger repa

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Izgubili 1 razlike u dva produzetka. Najbolja utakimca sto sam ikad ima priliku da igra/gledam. Nasa mala hala krcata. Oko 2k ljudi vecina nasi navijaci. Minut pred kraj vodimo 8 razlike oni daju kos. Mi izgubimo dve lopte za redom i oni pogode dve trojke. Na kraju prvog produzetka vodimo 3 razlike oni imaju napad 20 sekundi do kraja. Tri puta sutaju trojku i imaju ovfanzivni skok i cetvrtu pogode. U drugom produzetku na nasih jedan razlike i 6 sekundi sudija svira nepostojeci faul i njihov centar inace los izvodjac penala pogodi oba i oni pobede. Jako je bolelo iako nisam ulazio u igru. Svi su se smorili dojaja jer je ovo kao neki veciti derbi u nasoj konferenciji.

  • Upvote (+1) 1

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Trener je odlican. Najbolji od sva 4 koja sam imao na prethodnim koledzima. Jako je korektan, pozitivan i dosta je ucino za mene. Licno mislim da bi mogao da mi pruzi bolju minutazu ali to ja nisam dokazao na treninzima. Dva druga centra su fizicki jaci od mene ali sam ja daleko bolji mid range suter. Trenutno njima dvojici veruje vise jer su sa njim vec 3 godine a ja sam tek u septembru dosao. Uglavno imamo jos 7 utakmica + playoff ako se kvalifikujemo. Ovo mi je zadnja godina koledz kosarke. Imam jos mesec dana i onda sam zavrsio sa aktivnim bavljenje za stalno tako da nema potrebe da se nesto opterecujem time. Deo sam ekipe, treniram, skolujem se i to je to. Nije mi frka uopste sto grejem klupu

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

posle koledza? Ili trazim posao ili idem na master studije. Sa kosarkom sam gotov za mesec dana. Nego da ne idemo u offtopic. Cavsi se konacno sastavili i igraju lepo. Internacionalna sekcija mog koledza nas vodi na Cavs vs Clipers utakmicu za budzasto al ja ne mogu da idem jer igram svoju utakmicu :(

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Mozgov je neverovatno napredovao, i sada je sasvim solidan centar

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ja ne gotivim Davisa nikako. Dobar je igrac, to stoji ali poceo sam da ga hejtujem kada sam slusao neki intervju posle drafta kada je pricao o parama, fejk drugarima koji ce da ga muzu i tako nekim glupostima. Tipican klinackonigerski stavovi kojih sam se naslusao i previse.

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...