Jump to content

NBA 14/15


moyo

Recommended Posts

Па бедан је за гледање. Мени није уживање да гледам некога како шутира :) Таквог играча нико неће памтити. Извињавам се што имам своје мишљење и укус :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Primetili su korke svi ovde u Americi (one sa prosle strane). Bas sam bio na veceri sa saigracima kada je na ESPN-u bio prilog o koricima sa predhodne strane. Ismavali su ga 5 min i to je to. Generalo ovde se NBA ne uzima za ozbiljno, pogotovo regularna sezona pre play off-a. Jednostavno je previse komercijalna i cesto nije kompetativna. Koledz kosarka je mnogo ozbiljnija i tu je sudjenje kvalitetnije mnogo. Uglavno svi su svesni da su to koraci ko kuca ali nije neka velika buka oko toga jer je NBA u pitanju. Meni samo nije jasno kako je jednom NBA igracu (za koga se podrazumeva da ima odredjen kvalitet ako je u NBA) u skill setu jebeni potez od 6 koraka. Ako treniras 10+ godina mehanicki je nemoguce da telo uradi takav kosarkaski nepravilan potez jer ceo zivot vezbas da pri kretanju sa loptom moras da je driblas.

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...