Jump to content

NBA 14/15


moyo

Recommended Posts

Meni je smor jer sam igrao da će da dobiju tri razlike, a pošto nisu došli, onda su mogli i da puknu :DDDD

  • Upvote (+1) 1

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Mene zanima da li iko od sportske javnosti u amerikama makar spominje mogucnost koraka na ovom snimku. Jel ima neki voditelj kji je na recimo nekom ESPN-u rekao, lol ljudi ovo su koraci. Ili bas niko ne spominje i skroz im je legit ovo.

 

Mislim ako se suprotan tim nije bunio tu odma na licu mesta, onda nema sta da se prica.

 

Ili su mozda u fazonu kao posao je odradjen, lopta je presecena, garant ces sada svirati korake, ni taj sto je presekao vise ne obraca paznju, niko ne obraca paznju, racunali su +2 onog trenutka kada je presao pola sa sledecim igracem 3 metra iza njega. Nije cak da imam previse nesto protiv sto ovo sudija nije svirao, jebe mi se kako oni sude, samo me jako zanima kojim tokom misli je ovo ostalo ok i psle gledanja usporenog snimka?

 

edit: evo malo sam guglao i samo po nekim no name forumima i sajtovima se spominje da su bili koraci.

 

Moyo mozda zna iz prve ruke odnos amera sa koracima, jel se to pravilo uopste svira negde, tipa u srednjoj skoli na koledzu itd??

Edited by Longli
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Naravno da Moyo može više da kaže o tome, ali po onome što sam ja pratio koledž basket, tamo su sudije daleko oštrije. Verujem da se u NBA to ne svira zato što je cirkus i spremni su da žrtvuju poštovanje pravila radi neke atrakcije. Ali opet mi je bolje to i dozvoljavanje oštrije igre, nego ono što u Evropi sviraju svaki kontakt... To me užasava koliko usporavaju igru.

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Ja se zapravo slazem. Nije da sam nesto flipnuo ko ovi jutjub komentatori na ovaj "propust" , ko sto rekoh, presekao je, posao je obavljen, +2 poena, daj da izvedemo i da igramo. Nego bas me to zanima kako preko svi gledaju na to, da li jeste nesto ovako kao sto sam opisao ili ima neko ko jebe mamu sudiji sto nije svirao!111

 

Naravno podrazumevam da bi neki bitni poeni pred kraj iz koraka u nekom plej-ofu bili sankcionisani. Dakle da li je kod svih ovo go with the flow varijanta? posto ako se protivnici nisu uzbudili, onda svkako mi izgleda da jeste.

Edited by Longli
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...