Jump to content

Sta ste jeli uz vasu poslednju MMO sesiju?


Recommended Posts

Haha, sviđaju mi se ovi spomenar topici :))

 

KNKNPNKN.

 

jel ovo cipiripi? :))

 

Ja obično kad igram nešto aktivno jedem bademe/lešnike. Prethodno sam jeo YoDoro plazma ili kokos, to mi je bilo zanimljivo a pre pre toga najčešće čips. Mislim da je to "najhevi" što sam jeo.

A od pića mahom kafu ili čaj.

Link to comment
Share on other sites

Haha, sviđaju mi se ovi spomenar topici :))

 

 

jel ovo cipiripi? :))

 

Ja obično kad igram nešto aktivno jedem bademe/lešnike. Prethodno sam jeo YoDoro plazma ili kokos, to mi je bilo zanimljivo a pre pre toga najčešće čips. Mislim da je to "najhevi" što sam jeo.

A od pića mahom kafu ili čaj.

 

KIKIRIKI :) iliti кикирики 

Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem

Link to comment
Share on other sites

a, to je jedan od glavnih problema zbog kojih sam batalio i čips, mnogo budu masni prsti pa je potrebno to brisati i tako to.

 

mada razmišljam, kad igraš recimo FPS, znatno manje možeš da pojedeš, samim tim se ugojiš, nego kad recimo pikaš nešto sporo, tipa RTS, čak i MMO, a kamoli Hearthstone na primer :)

Link to comment
Share on other sites

If_36134c_1812648.jpg

 

Mislim da je ovo bilo namenjemo meni pa da odgovorim na tu temu.

 

Evo ovako.

 

Posto je ovaj deo foruma veoma zapusten, niko ne pise i ne otvara teme i slicno , ja sam kao moderator probao da ga malo ozivim. Planirao sam da u narednom periodu otvornim nekih desetak tema o korejskim igrama kao sto su Asta, Kritika, Echo of Soul, Icarus Online itd ali sam odustao od toga jer kad malo bolje pogledam vidim da su na forumu najpoluranije one teme koje nemaju nikakve veze sa gejmingom. To mi je veliko razocarenje tako da idem sad offline i vise se necu vracati.

"Im the great Cornholio, I need TP for my bunghole!"

Link to comment
Share on other sites

ne znam kako možeš da jedeš full obrok uz gaming, meni to polazi za rukom samo uz serije :)

 

D3 Greater Rifts, koje radim inkrementalno od prvog nivoa pa onda obično imam 7-8 minuta između čišćenja rifta i dok timer ne siđe ispod 2 minuta, obično tad radim bounties ali može i nešto da se čalabrcne između [:D]

 

Vrati se Štrajče nemo se ljutiš a ti Eurokreme nemo se zadevaš

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Nema ljutis strajce, troll slika je meni namenjena : )

 

Takvim temama neces oziveti podforum, niti ga treba na silu ozivljavati, prica se o igrama kad ima nesto aktuelno i vredno price i ne vredi ti da otvaras teme za grind igre za koje niko kod nas nije ni cuo a kamoli da igra. Leksikon pitanja poput skupljate li salvete i koja vam je omiljena tuca u MMO ce skupiti od 5 do 10 odgovora i onda ce isto da zamru kao i ostale teme. 

Link to comment
Share on other sites

Ja krivim Mrheta za smor jer nije ispunio obecanje i ne kaci price i dogodovstine iz ArcheAge-a bre!!!

 

DOLE MRHE !!! DOLE MRHE !!!! LENjO PRASE !!!! ;)

ali ali ali ali

znas li koliko mi je tesko da se odvojim od igre xD

u poslednjih 10ak dana koliko je igram mislim da dnevno provedem po 12h za kompom igrajuci i uvek se nesto radi :D

btw, gilda mi je najomrazenija na west strani dahuta servera xD, poceli su nasi da nas ubijaju sa crvenima :D

imam par videa...mozda za neki dan kad zaokruzim celokupan dozivljaj igre :P

mrf...

 

SigCustom.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...