Jump to content

SD Partizan 14/15


leisure

Recommended Posts

mozda da Dule malo pridavi i Radonju, pa da i vi imate trenera :tf:

ili Cokija - 'ti si jedna nevaljala mafijaska pudlica'

 

 

 

 

Кошаркашки клуб Партизан - ПРОЛОГ

"Београд две хиљадитих година, град са преко 2 милиона становника, неколико стотина хиљада аутомобила, десетак музеја, безброј радио станица, неколико телевизијских центара и једним великим кошаркашким клубом...главни град..."

Волео бих да цело човечанство има
један врат са мојим рукама око њега.

Дуле Вујошевић, давитељ 2 играча (за сада)

 

 

10679639_694779297286798_872739880420136

  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

mogao bi i da dobije neku utakmicu pre svega toga, naročito u tom cipiripi kupu, za koji ste pričali da je smešan

a da, nemate pare za plate, pa zato loše igrate, sry

  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Nema vise ni casova ljubavi, protiv Banvita 3.500 ljudi u Pioniru...do petog kola svi cete stati u halu sportova u Pancevu...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Niko ne kaze da je ok ovo sto radi Vujosevic, naprotiv, ocajno je.

 

Poenta je u hajpu i histeriji koji se dize oko toga, a koji uveliko prevazili stvari koje bi trebalo da se vrte po medijima samo da nije medijskog mraka velikog vodje.

Ukinuti su Utisak Nedelje, Brakus, Mentalno Razgibavanje za B92, cuti se ili se karikira svaka prica o raznim strajkovima, na vlasti su teletabisi, ljudi se hapse zbog tvitova i statusa na fejsbuku, sakriva se prica da je brat premijera Andrej Vucic napravio fantomsku firmu koja je uzela neki kes(gistro mu neko mazno licnu kartu) ljudi iz Obrenovca jos uvek nemaju krov nad glavom, Siptari nam pisaju u oko u sred bga a na kraju bude uhapsen samo lik koji je vikao VUCICU PEDERU, Terza je na slobodi i vodi Zvezdu, Djura je na slobodi i vodi Partizan..i brdo drugih stvari.

 

 

Ne, najveci problem u Srbiji je kada Dule Vujosevic lupi (po njegovom misljenju vaspitnu) zausku Andricu.

  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

Svake godine ista prica, pocetak sezone, zvezda dominira, puna arena, ciganska se nada vraca, titula stize, evroliga se osvaja, Dule davi igrace, casovi ljubavi, kuka za pare, gubi utakmice, rage mode 

Kraj sezone, svi ispali iz svih takmicenja, cigani tuguju jer je uvek bilo ZA MALO, partizan osvaja titulu, kraj sezone, peva se dzaba vam novci, ciganska je tuga pregolema, kk sledeca sezona a ja i dalje ne znam da ubodem JNA i pionir na mapi

 

FIXD!

 

@leisure, niko nije rekao da je dule najveći problem srbije, niti se ta priča štampala na naslovnoj strani blica, za razliku od stanijinih sisa i ostalih stvari. ja lično nisam nigde čuo da se ovaj slučaj pominje bilo gde među ljudima a kamoli da dostiže nivo OMG HISTERIJE, opet za razliku od klasičnih priča kojima nam mažu oči. pre će biti da i dalje pokušavate da opravdate debelog kretena u svakoj situaciji tim tripom "pa ne, nije dule u pravu ali u pravu je!" i ti pogotovo si u tom tripu otkad ja čitam rur i definitivno ne može da ti se dokaže o čemu se ovde priča uopšte. a cigani rura (lol) su po sto puta stavili svima do znanja koje je mišljenje o čoviću, terziću, lukiću i ostalim glavama ali se nekako tu uvek nađe ono "A ŠTA VAŠ ČOVIĆ RADI???????".

 

edit: i navijaćete za ikogeu uskoro, mark my words :tf:

Edited by Doca.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Ok, kad prestajete da navijate?

http://sport.blic.rs/Fudbal/10966/Partizan-i-Igokea-jedan-klub

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

nije ni zvezda ugašena, već zamrznuta :tf:

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

i zbog toga je car, a Čović je govedo? I mi smo privatni klub, a vi kad uleće Dodik sa parama u upravni odbor niste?

Molim te, pogledaj šta pišeš, pročitaj par puta, pa ostavi reply, brukaš druge normalne grobare poput alfe (Coka je wannabe navijač, njega ne računam) :tf:

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Covic nije uleteo sa kintom, jer da jeste, ne bi KK Crvena Zvezda bila zamrznuta, nego je promenio ime svom privatnom klubu iz FMP u Crvena Zvezda Beograd

ali ok, to je potpuno isto, sry

 

mozes da nastavis da bacas ad hominem argumente

Edited by leisure
Link to comment
Share on other sites

a Dodik je izvadio pare što je mukotrpno zaradjivao godinama, jer je držao prodavnicu polovnih potkovica na ćošku? Prestani, molim te

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Dodik je lopovcina i mini diktator

to ne menja cinjenicu da je pravno Partizan ostao Partizan samo sa malo vise pokradenih para iz Bosne


Voleo bih da umesto Duleta koji ne prestaje da daje autogolove, i koji je zreo za penziju, dodje Miloje i umesto Danilovica mini krimosa dodje Kicanovic (odnosno da se vrati)

Ako treba, neka krenu sa Glisicem, Marinkovicem i jos nekim klincima, makar igrali beogradsku ligu, nije nikakav problem

Da se gasimo i menjamo ime necemo nikada

Edited by leisure
Link to comment
Share on other sites

Ako dođe do toga da se ugasi/ode pod stečaj Partizan, a Igokea promeni naziv i uzme grb Partizana, ne bih navijao za te fantome mame mi :)

ja bih se isekao da fk zvezdu kupi neki arapin... makar morali prvo da ugase klub... te tehnikalije me nikad nisu zanimale... kad bi svo zlo otislo sa time... gde bi nam kraj bio... da navijaci ne budu vise zanimanje za pocetak... :D

Link to comment
Share on other sites

Histeriju oko Duleta pravite vi sami, svaka reakcija na topiku je trol za vase casove ljubavi...ali ne, mi podrzavamo Covica i Terzu i zato pravimo histeriju

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Grobarski Trash Romantizam

 

'Smanjuju se penzije, plate, narod gladan..ali deset miliončića za Ljubimicu Režima, pa to je sitnica. Slavko Gak će sve lepo da vam objasni. Naravno, 'novinarima' Bljuca, Svinjformera i ostalih crveno belih tabloida ne pada na pamet. Mnogo je lakše i poželjnije osuđivati nečije ruke koje drže Andrićev vrat nego nečije koje muzu državni budžet koji ulivaju u JAVNO PREDUZEĆE CZ.

I na kraju, u moru osuda u današnjem toalet papiru Blicu je izjava Dragana Kapičića da 'Ne pamti ovako nešto'. Pitamo ga da li pamti gomile nedužnih ljudi koje je njegov predobri otac Jovo pobio na Golom Otoku.'

 

10406972_695497480548313_670080834801279

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • Lex unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...