Jump to content

SD Partizan 14/15


leisure

Recommended Posts

Ma, smorio je Čović sa plasiranjem tih vesti po medijima, preteruju

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ma koji ti je Pavlović igra za aplauze, Gagić izdajica :tf:

Kako ćemo sada kada nema više časova ljubavi :(((((((


Navodno je ovo priča

 

 

 

Podsetimo, večernji trening u četvrtak propustili su Edo Murić, Milan Mačvan i Pavlović, nezadovoljni stanjem u klubu, pre svega odnosom trenera Vujoševića prema njima.

Problem je nastao posle poraza u prekjučerašnjoj prijateljskoj utakmici sa Mega Leksom, jer je trener Duško Vujošević zakazao trening za četvrtak - u šest sati ujutro.

Pomenuti trio je napomenuo tada da neće doći na taj trening, a potom su isključili mobilne telefone i nisu se pojavili - ni na večernjem treningu.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

GTR

Shvatajući da je franjevačkom puku svejedno drama ili komedija, zvezda ili fmp, redateljski dvojac Pavlović & Vujošević nastavit će sa radom kao i već kultno kazalište Sljedeća sezona. Gospon Pavlović htio je postaviti komediju dok je gospon Vujošević preferirao prusku dramu, te je došlo do malog problema u komunikaciji što je uobičajeno kada su veliki umjetnici u pitanju. KAZALIŠTE NA PRVOM MJESTU !

 

11081489_770122606419133_227033366202763

Edited by leisure
Link to comment
Share on other sites

Ja koliko sam citao da se ponistava ukoliko je lopta bila na obrucu u trenutku dodira igraca sa mrezicom, a ukoliko je u visu sudija ima slobodu da odluci. I druga stvar koju sam takodje procitao tako da se mora uzeti sa rezervom je to da kada sudija gleda snimak zbog jedne stvari(u ovom slucaju gledao je da li je sut za 2 ili za 3) ne sme da se obazire na druge stvari(kao ovo za mrezicu). 

 

E sad, ima svakako ovde strucnijih od mene, ovo je ono sto sam ja nasao.

Link to comment
Share on other sites

Osim 'mrezice', bila su bar 2 rukometaska faula u tim zadnjim napadima nad Akojonom.

Bez obzira na to, Pavlovic imao polaganje, isao na kucanje i promasio, Akojon se zalece u kontri i promasuje umesto da stane na loptu...

 

Krece rvanje sa komsinicom u 3 dobijene  :tf:

Edited by leisure
Link to comment
Share on other sites

bile su i tri tehnicke greske u trecoj cetvrtini za buducnost... da se kalinic ponasao kao pavlovic dobio bi zabranu igranja 6 meseci... ali sve je to kurac, ako se pogleda cinjenicama u oci... partizan je u poslednja 3 minuta imao 0-13...

posle celokupnog igrokaza u reziji gospodina vujosevica... zatvorenih treninga i casova ljubavi i oprosta...

ili narodski receno: dukljanska svinja je opet zabila noz u ledja srpskoj kosarci... :P

Link to comment
Share on other sites

Osim 'mrezice', bila su bar 2 rukometaska faula u tim zadnjim napadima nad Akojonom.

 

Nemoj da si Dukljanin, sudijski kriterijum je generalno bio loš iz neznanja na obe strane, a ne da bi vas neko pokrao. 

 

@topic

Jedva čekam da zakucamo ekser u kovčeg kluba koji se neće uzdići iz pepela jer neće biti nekog velikog gospodina poput Nebojše Čovića.

Očekujem najmanje tri prekida od strane mangulice.

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Kakvo god da je bilo suđenje, izgubili smo tekmu jer smo odigrali kriminalno poslednjih par minuta i zato što smo promašili dva zicera za ~10 razlike.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

pokradeni ste!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...