Jump to content

Champions League 2014/2015


marks

Recommended Posts

GRUUUUUUUJOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

 

ziN3bea.png

Pa de se raduješ tom golu jebo te Hari Kejn :C

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Real ce da odere Juve a Bayern lagano dobije Barsu.

 

 

ja tipujem skroz drugacije, aj videcemo  :)

 

mislim da ce barsa lagano da prodje bajern a da ce real-juve da bude bash tesno. licno navijam za juve, koji nije nimalo naivan

 

bajern je sve jake utakmice ove polusezone izgubio (wolfsburg/mgladbah/leverkuzen, sad i u kupu protiv borusije) a barselona...

 

polufinala po mom ukusu i ocekujem dva odlicna dvomeca + barselona da osvoji ove godine. ne vidim ko moze da ih pobedi 

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

Jbt dobra tekma bas zapravo bila. Juve odigrao do jaja, imao malo srece na 1:1, ali generalno bio bolji. Sudija retard sto nije iskljucio Karvahala, cak i da nije hteo da usere tekmu, opet je morao da muda zuti.

Sve u svemu, bice zanimljivo u Madridu.

Link to comment
Share on other sites

Jbt dobra tekma bas zapravo bila. Juve odigrao do jaja, imao malo srece na 1:1, ali generalno bio bolji. Sudija retard sto nije iskljucio Karvahala, cak i da nije hteo da usere tekmu, opet je morao da muda zuti.

 

za sta?

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

sto se tice tog pravila jako je bitno koliko je 'cista' gol sansa a ne samo da li je poslednji igrac odbrane. da su se nekako nasli uz korner liniju u sesnaestercu i da tevez pada u duelu recimo, i tu mora crveni? svodi se na procenu cele situacije od strane sudije a ne na 'poslednji igrac - crveni'. i bitan je i intenzitet

Edited by Vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

sto se tice tog pravila jako je bitno koliko je 'cista' gol sansa a ne samo da li je poslednji igrac odbrane. da su se nekako nasli uz korner liniju u sesnaestercu i da tevez pada u duelu recimo, i tu mora crveni? svodi se na procenu cele situacije od strane sudije a ne na 'poslednji igrac - crveni'. i bitan je i intenzitet

Pa ja ne znam šta je za vas izgledna šansa? Čovek je povukao loptu u stranu i prešao direktnog čuvara, da ga nije srušio, imao bi 1 na 1 sa Kasiljasom, šta tu nije izgledno? 10 metara oko njih nema igrača?

Što se tiče korner situacije koju navodiš, opet je diskutabilno jer bi tu Karvahal verovatno bio ispred ili pored njega, a ovde je IZA NJEGA! Znači, izgledna šansa, poslednji igrač odbrane, ne mora da mu sekirom pusti krv da bi dobio crveni karton, mogao je i da ga zagrli i poljubi u usta, ne radi se o jebenom intenzitetu. E sad, hteo sudija ili ne da usere tekmu, čovek nije dobio žuti, o tome se priča, ja isto ne bih verovatno dao crveni, ali sudija mombril je sudija mombril, generalno je loše sudio na obe strane.

  • Upvote (+1) 2

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

pa brate lik je bio na metar od peterca i kretao se od gola u trenutku kad je gurnuo ispred, da ga je prosao nasao bi se u mrtvom uglu. da je bio neko iskusniji od karvahala nikad ne bi ni pokusao da uzima loptu vec bi ga samo ispratio, a ovaj bi morao levom da gadja iz mrtvog ugla golmanu koji je ispred njega.

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Ja nisam znao da je lik imao žuti, jer sam gledo samo highlights, mogao je žuti ali i dalje tvrdim da nije za direktan crveni.

 

Razlozi:

1. Tevez ide od gola

2. U trenutku faula već su pristigli ostali igrači odbrane, tako da grujo ne stoji ovo tvoje da 10m nema nikog oko njih.

Link to comment
Share on other sites

Ne vredi :D

I lik nije imao žuti karton, dobio ga je tek kasnije zbog nekog bednog starta nad Moratom i sudija mu pokazao kao zbog frekventnosti faulova žuti :D

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...