Jump to content

Svetsko prvenstvo - Španija 2014


grb1tj

Recommended Posts

Milicic da nije lud bi bio jedan od najboljih ikada, njegove fizicke predizpozicije su bolesne u rangu lebron bolesne. Al to je vec sta bi bilo kad bi bilo...

Inace ne mogu da ne primetim koliko su jos fizicki nadmocniji ameri. Gledajuci fizikalije mnogo je veca razlika sada izmedju amera i ostalih nego 90ih.. Ja ne znam sta im rade ali ono je bolesno. Ta brzina, eksplozivnost, promena pravca, trojke iz punog sprinta itd... Bolest. D Rose kad je poceo da mesa odbranu, gospode boze slosilo mi se, sreca da nije u formi i vola ne moze da ubode. Onda onaj momenat kad je nas napravio fintu suta, amer skocio, i ovaj da sutne i taj isti amer ga polepi, jebote pa odrazio se ponovo 50cm za 0.001 sekundu, wtf:(

Edited by Longli
Link to comment
Share on other sites

Savan je odlican

Sale je imao muda da veruje u Novicu i da pokusa da mu usmeri karijeru u dobrom smeru, time sto je verovao da ce se ovako nesto desiti

ne treba da se prica koliko ovo sve pozitivno utice na celu nasu kosarku, na Saleta kao selektora, na igrace, klince koji ce izaci da pikaju basket, na sve ostale nase kosarkaske radnike sirom sveta(ima ih jako puno - od Zeljka Obradovica do likova koji su treneri ili pikaju za neki drugoligaski kanadski ili svajcarski tim)

e, Sale je hteo da ga ubaci u vagon ispred Savana, Ercega pa i Macvana, a Novica u zadnjem casu rekao ,no tnx mate, idem da pravim koktele ovo leto')

nije hteo da napravi jos veci cirkus, pa nikog nije zvao naknadno.

 

taj potez je imao i dobre i lose strane, negativno - sto nije isao Savan umesto Bircevica(ako dodas i Mitrovica, po meni najbolje resenje od trojice), ali je pozitivno sto je Sale Novici, javnosti a i ostalim igracima pokazao znacaj dogovora i date reci u reprezentaciji, i koliko nece da odstupi od nekih osnovnih kodeksa

 

ubacio je svima to drugarenje na zdravim osnovama, odnos prema reprezentaciji i podelio bombone od kojih su im porasla muda

veliki burazer i gospodin

sale-v.jpg

Link to comment
Share on other sites

Види се утицај Вујошевића на креирање списка. Нема Дангубића нема Мицића нема Лучића нема Марјановића Милутинова + могуће Јокића а можда и Милосављевића. А не знам зашто некоме смета Бирчевић кад је момак улазио да игра по 5 минута :)

Edited by Kal1mero

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Свеједно дечко не игра уопште. Није то Коста Перовић који има минутажу од 25 минута а бескористан је :) Овај ил уђе на 5 минута или не уђе уопште . Не знам како је стигао да изритира људе :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

kakav crni Milutinov, Jokić jebote

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Свеједно дечко не игра уопште. Није то Коста Перовић који има минутажу од 25 минута а бескористан је :) Овај ил уђе на 5 минута или не уђе уопште . Не знам како је стигао да изритира људе :)

Brate potpuno je nepotreban bio, Bjelica je igrao po 33+ minuta jer nema zamenu a ovaj kad udje em napravi glupe faulove jer je svako na njegovoj poziciji dominantniji u svakom smislu, em nije trojku ubo(sto je kao njegova prednost)

Link to comment
Share on other sites

Хахах не залећи се превише . Момак је доведен као 11 12 играч и наравно да је "непотребан". Тројке је шутирао 41,7%  5/12 на првенству . Против Египта је дао 11 поена . Селектора већ имамо који је узео сребро кад нико није очекивао дакле ових 12 играча је требало да игра сада . Постоји и атмосфера у екипи која је битна можда је то олучило између Митровића и Бирчевића.....

  • Upvote (+1) 1

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...