Jump to content

Ili je Samsung lud, ili ja


millanče

Recommended Posts

Zamolio me drugar da mu instaliram WIn 7 na laptop Samsung np350e5x, ali nema nigde na nteu drajvera za ovo. Na nekim samsung supproit sajtovima sam jednom našao i imao opciju sa win 7 drajverima, ali nijeda link nije radio. Sada te strane nema ni od korova. Otvarajući stane sličnih np350 modela, nalazim samo opciju sa WinXp drajverima, što je retardirano do bola.

 

Ima li neko pamteniji, ima sve pluseve sveta, kako da dođem do WIn7 64bit drivera za ovo čudo? Hvala unapred!

Edited by milanche

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Ja bih probao da iskopam specifikacije, tipa koji je cipset, koja grafika, koja mrezna karta i jurio drajvere na sajtovima proizvodjaca svake od komponenti. Ako vec nema na sajtu Samsunga. Ovo moze da bude malo instaliraj pa vidi da li i kako radi, ali ako nemas izbora, jbg.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

1. Probaj Windows Update

2. Za nepoznate uređaje, idi na properties u device manageru, Hardware ID, vidi stringove za Vendor ID i Product ID, pa ih guglaj uz "Windows 7 driver" (PCI/PCIe uređaji su u formatu PCIVEN_xxxx&DEV_xxxx, USB su kao USBVID_xxxx&PID_xxxx)

Link to comment
Share on other sites

dps (driverpack solutions) isto moze da ti pomogne, bar u nazivima ako nista drugo, a na njihovom sajtu mozes da iskoristis hardware id's (kao sto je vudu predlozio) pa da probas tako da nadjes drajvere

 

ja sa torenta imam skinut dps13 pa ako on nema, bar mi napise koji drajver fali :D pa ga potrazim po imenu na kraju

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...