Jump to content

Njuz (nije njuz)


Recommended Posts

40 minutes ago, manson said:

Haha a nas jebu zelenom agendom... https://www.businessinsider.com/starbucks-ceo-commute-california-seattle-private-company-jet-2024-8

One kartonske slamčice koje će da nam uvaljuju taman ofsetuju njegov karbon futprint 😄
 

pre neki dan sam poručio neku limunadu i stigne sa kartonskom slamčicom, mislim da je posle pola minuta bila skroz raspala i nisi više mogao da je koristiš 🙂

istini za volju ima i tih kartonskih koje nešto duže traju, ali ima i ovako ovih što bukvalno nisu ni za šta.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
9 hours ago, Junkie said:

Ja "švercam" po par paketa svaki put kad dođem do motherlanda, ovde nigde ne možeš više normalne da kupiš 😞

hahaha, FATO, EVO NAM BIZNIS! 🙂

bukvalno ono, na nekoj ljubljanskoj pijaci stavimo malu kartonsku tezgu i valjamo plastične slamčice!

ali šalu na stranu, te kartonske su stvarno nešto najgluplje, bukvalno pojedeš pola kartona sa njima.

slično je kao i sa ovim čašama kartonskim, koje inače nisu kartonske nego imaju "glazuru" od plastike, ali sad su krenuli i to da izbacuju i onda prosto one ne mogu da izdrže tečnost, posebno ako je topla, pa krene da curi :))

ne znam kako je u SLO situacija ali samo čekam da krene tu pa i kod nas, kao ono po zapadu što imaš za poneti stvari ali ti sipaju samo u tvoju čašu koju doneseš, oni nemaju 🙂

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Lucky said:

Nije superćelijska oluja, već nešto još gore: Meteorolog Sovilj nam je otkrio šta čeka Srbiju

Bitno je da nije B O R I S!!!

 

"Na društvenim mrežama i po pojedinim portalima ciklon je imenovan kao Boris, ali kako kaže naš sagovornik, prema preporukama Svetske meteorološke organizacije, vantropskim ciklonima se ne dodeljuju imena, tako da ovaj naziv nije zvaničan."

  • Like +1 1

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, togFU said:

Zasluzena ta medalja sa fotke, gg wp Mica

ja sam prvo pomislio da samo nije platio koliko je trebalo nekome, ali izgleda da je ipak bilo nešto više od toga, pa je morao da poteže tešku artiljeriju 🙂

Link to comment
Share on other sites

Au https://www.nbcnews.com/news/us-news/florida-surgeon-mistakenly-removes-patients-liver-instead-spleen-causi-rcna169614

Quote

A Florida surgeon mistakenly removed a man’s liver instead of his spleen, causing him to die on the operating table, a lawyer for the man’s widow alleges.

Dule, jel može ovo ovako da se pogreši? Ako ne popije čovek neku pre 🙂 

Link to comment
Share on other sites

Ćale od jedne poznanice, hirurg, svojevremeno pričao kako su ga naučili da 5 puta proveri šta radi kad treba da seče/vadi.

 

Kaže bila to njegova prva amputacija noge, on mlad doktor, hirurg, pun samopouzdanja...krene operacija, noga obeležena, on iseče nogu, zašije, završi, prebroji instrumente...i kad su završili pita ga glavna sestra - "Doktore, a jel to bila leva ili desna noga?"

I kaže ovaj, ja samo osetim vruće niz noge kako mi se sliva...upišao se čovek.

Tu nogu je i trebalo da iseče, nego ga sestra malo spustila na zemlju.

 

Jebi ga, posle toga kaže sve proverim, pa tek onda krećem da radim.

 

 

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Au https://www.nbcnews.com/news/us-news/florida-surgeon-mistakenly-removes-patients-liver-instead-spleen-causi-rcna169614
A Florida surgeon mistakenly removed a man’s liver instead of his spleen, causing him to die on the operating table, a lawyer for the man’s widow alleges.
Dule, jel može ovo ovako da se pogreši? Ako ne popije čovek neku pre  

Moze ako je na pecurkama umesto rakije.

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, manson said:

Au https://www.nbcnews.com/news/us-news/florida-surgeon-mistakenly-removes-patients-liver-instead-spleen-causi-rcna169614

Dule, jel može ovo ovako da se pogreši? Ako ne popije čovek neku pre 🙂 

mislim da je ključ ovde u ovom "Florida" :))

 

ovo je kao "opravdanje" ako dobro kapiram:

Shaknovsky told Beverly Bryan her husband’s spleen was so diseased that it was four times bigger than normal and it had moved to the other side of his body, Zarzaur alleges. But in a typical human body the liver exists on the opposite side of the abdomen and it is much larger than a spleen, he said.

Link to comment
Share on other sites

„Nikada nisam tužio nikoga iz medija, ovo je prvi put. Izneseno je bezbroj laži i neistina o mojoj porodici. Nazivali su nas kriminalcima, ubicama, reketašima, ali ovo je najmonstruoznija laž, bez da se vodilo računa kakve posledice ta laž može da proizvede. Niti imam zarađenu milijardu, niti imam milijardu krvnih zrnaca. Da li su se urednici zapitali kakve će biti posledice? Da li neko može da poveruje u takvu laž? Kriminalci ili bilo ko drugi, može da mi otme decu, roditelje. Da li je gazda medija vodio računa šta se može dogoditi ovakvim objavljivanjem? Mom bratu, čitavoj mojoj porodici“, rekao je brat predsednika Srbije.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...