Jump to content

The Flash


Recommended Posts

Gotova prva sezona.. Ja sam odustao od arrow-a, ne mogu vise, a flash mi u svakoj epizodi prija onako bas. Ostaju verni i stripu sto je vise moguce, zapleti su gotivni i gluma je totalno ok. Utisci?

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Flash caruje jako. Baš prava stripovska serija. Čak i gad je glupavo, fun factor to nadoknadi višestruko. Ovo finale sezone je oduvalo.

Samo nek nastave ovako... :)

 

Sa druge strane, Arrow će morati štošta da promeni u 4. sezoni...

  • Upvote (+1) 1

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Da ga ukinu npr bi po meni bilo najbolje. Poslednja epizoda koju sam se smogao da odgledam je tipa 17ta i to sam 60% fast forward.

 

In other news:

Vixen:

http://screenrant.com/cw-vixen-tv-show-cartoon-arrow-flash/

 

iiiiiiii....

Legends of Tommorow.

 

 

Sto se finala flash-a tice, mogu samo reci da mi je Jay Garrick momenat bio <3

 

U drugoj sezoni nam stizu: VIBE, Killer Frost, Hawkgirl, Jay Garrick AND Wally West za sada potvrdjeno.

Edited by JoeKerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

dobar je kraj prve sezone flasha

pro hintovi za drugu sezonu

malo me smorilo sto je kraj epizode em megaklifhenger em backdoor pilot za legends of tomorrow (a i mogli su lepsu seku za hawkgirl da nadju) al za sada je sve ok, veselo ko strip pa se prati =o)

 

inace, arrow i dalje pratim, i njega su recimo (previse) lepo zavrsili, volim kad sezona na kraju nema klifhengera, necu "nastavak u sledecem broju" ako nastavak cekam 4 meseca

u principu deo problema sa ovom sezonom arrowa je isto setap novih likova za legends (atom, white canary (mada vrh sto je caity lotz back )) i donekle nesigurnost sta da rade sa postojecim likovima kako ne bi iskoristili sve zivo ako planiraju seriju da nastavljaju xyz godina...(stariji amell pocinje da glumi u filmovima, ako se "primi" mozda ce hteti da ode sto je isto potencijalni issue...)

 

jos sidenote, iako cbs i cw nemaju nikakav dil, berlanti i gugenhajm (kojima je i dalje najsvetlija tacka u zivotu sto su dali krisu pretu prvi posao) tvrde da ce nastojati da naprave neki dil da i supergirl bude deo oovg univerzuma i da su moguci i crossoveri sa njima...sto je najs

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Prijatno sam iznenadjen, ovo je druga superheroj serija sto sam gledao posle Dardevila. Odgledao sam je u 2 dana i za takvo gledanje mi je imala previse epizoda, mislim da bi bila bolja da su je skratili na 15ak, i da ima malo manje soap opera dialoga.

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Ja sam se nekako terao da gledam LOT do pola prve sezone, ali sam odustao... Baš ništa mi se tu nije dopalo.
I Gotham je počeo da me nervira - kemp bizarnost koja ga je izvlačila do sada počela je da smara.

Dakle - samo Flash. Team @grantgust zauvek wheeeee!

A na Marvelovoj strani terena - odustao sam posle druge epizode druge polovine treće sezone od Agents of SHIELD. Ne samo zbog besmislene numeracije. ;)

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

nije loshe...ali nekako sam ocekivao vishe

verovatno zato sto samo pratim supergirl nekako mi smeta njena underutilizacija u celoj prici...mada, mislim da je berlanti postigao cilj - sada nakon sto sam pogledao xover imam zelju da vidim sta se desava u flashu pa chak i legends deluje interesantno....and arrow can still go fuck itself ;oP

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...