Jump to content

ukraden mi je mobilni


lancemi3d

Recommended Posts

Neko mi je ukrao mobilni 10. jula na 11. jul, oko 23-1h. Otisao sam do VIP-a da mi daju neki kod za pracenje mobilnog. Otisao do MUP-a na Novom Bg, ali su mi rekli da odem u ponedeljak u MUP na Zvezdari jer se u toj opstini nestao mobilni. 

Ono sto mi daje znake da je ukraden jeste sto je baterija bila prazna, a u 3:07 isto vece bio je dostupan, naravno samo na dva minuta.

Nisam video kradljivce, predpostavljam da je uzet iz KGB igraonice, jer sam ga tu poslednji put video i ostavio.

Pitanje glasi, da li vredi uopste ici u MUp na Zvezdari u ponedeljak? Drugarici se desio slican problem, ali telefon nikada nisu pronasli, iako je brzo reagovala, cak i brze od mene.

Link to comment
Share on other sites

Pitanje je da li ce da se cimaju oko njega. Obicno ne bude nista od toga ako nemas vezu ili telefon od 500e. Ukraden kao odzeparili/izotimali te, zaboravio pa kasno dosao po njega ili si ga ostavio na stolu pa ga neko samo digao?

Nigde je nema glasine su tačne,

snaš'o sam se najzad, džaba ni da čačne

Meni želja, ortak hvali svoje seno

A šta ću, volim zeleno !

Link to comment
Share on other sites

u metronetu sam na kompu 37, dodji da ti vratim

cekam te kod kolima...

 

 

Pitanje je da li ce da se cimaju oko njega. Obicno ne bude nista od toga ako nemas vezu ili telefon od 500e. Ukraden kao odzeparili/izotimali te, zaboravio pa kasno dosao po njega ili si ga ostavio na stolu pa ga neko samo digao?

Pa to i jeste stvar... ja u glavi kapiram, da sam ga video kako ga odnosi ili otima da bi se mozda i iscimali... ovako, nemam pojma, kad razmislim nista me ne kosta da probam i iscimam se samo iz iskustva drugih nema vajde pa reko da pitam i vas ovde

Link to comment
Share on other sites

Neko mi je ukrao mobilni 10. jula na 11. jul, oko 23-1h. Otisao sam do VIP-a da mi daju neki kod za pracenje mobilnog. Otisao do MUP-a na Novom Bg, ali su mi rekli da odem u ponedeljak u MUP na Zvezdari jer se u toj opstini nestao mobilni. 

Ono sto mi daje znake da je ukraden jeste sto je baterija bila prazna, a u 3:07 isto vece bio je dostupan, naravno samo na dva minuta.

Nisam video kradljivce, predpostavljam da je uzet iz KGB igraonice, jer sam ga tu poslednji put video i ostavio.

Pitanje glasi, da li vredi uopste ici u MUp na Zvezdari u ponedeljak? Drugarici se desio slican problem, ali telefon nikada nisu pronasli, iako je brzo reagovala, cak i brze od mene.

Odes u KGB i zamolis da pogledas snimak kamera?

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Odes u KGB i zamolis da pogledas snimak kamera?

Pitacu sutra ali kapiram da ih ne zanima da bulje u kameru jedno 2 sata i jos na kraju ne nadju nista :) pitacu sutra

 

 

Kazi da je ukraden - tipa odzepario te neko u prevozu ili tako nesto inace se nece cimati.

Pa ne znam koliko je to pametno :D

Link to comment
Share on other sites

Ima Truja pametnijeg posla od tog nego da pilji u kamere osim ako ga Lancemi ne zna licno.

Vidi ovako - ako odes u mup i kazes da si ga izgubio ili cak neku slicno varijantu sanse da se cimaju oko njega su minimalno, cak i da rese da se zaista bave time.

Nigde je nema glasine su tačne,

snaš'o sam se najzad, džaba ni da čačne

Meni želja, ortak hvali svoje seno

A šta ću, volim zeleno !

Link to comment
Share on other sites

Је ли постоји варијанта да он каже да му је украден телефон од 500еура па да они потраже иако му је неко украо телефон од 50 еура ? :) 

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Iscimaj se, mojoj devojci su tako ukrali u busu, ona prijavila i nikom ništa.... Onda random posle 2 meseca zaustavili cigu kojeg znaju kao od ranije i videli ima talefon :D
Ušli u propuštene pozive, 50 propuštenih od "Mama"  xD Roflovali, zvali je i vratili telefon. Ali nije ni karticu bio zamenio niti išta...

Link to comment
Share on other sites

I meni su i u kgbu pre 7 godina ukrali onaj legendarni ef81 simens koji je prodavao bud zasto jer je simens prakticno propao tada a telefon je bio zmaj :) 

 

nikada ga nisam vratio naravno :(

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...