Jump to content

Premier League 14/15


alfa

Recommended Posts

vis sta ti je glup trener, ovaj kuman....   vadis najboljeg igraca da bi sacuvao 1:1 na enfildu, 20 minuta do kraja, tako sto ces na svoju inicijativu prepustiti protivniku ono sto si imao u svojim rukama celo drugo poluvreme. kao kad bi se naguzio spustenih gaca na sred raskrsnice...

 

kapiram da ovo nije ceo liverpul, ali ovo je neubedljivo nacisto. bolji stempton drugo poluvreme.

 

inace, jako me obradovao stempton organizacijom i pristupom, igraju disciplinovano i mirno, imaju stalnu tendenciju ka pulovom golu. ako ovako nastave, ja ih vidim od 6-8 mesta.

 

tadic bogotac!

 

 

Link to comment
Share on other sites

“When he (Van Gaal) played 3-5-2 for the Netherlands it was necessity because we had bad defenders. If you were a Swansea player, would you have been afraid of that line-up?”

Ruud Gullit

realna čujpri.

To je možda najveća razlika onog starog Junajteda i ovog sada.

The former Blues centre-forward, who was offloaded to Besiktas in the summer, insists that he was not given a fair chance to prove himself at Stamford Bridge

http://www.goal.com/en/news/9/england/2014/08/18/5041904/ba-hits-out-at-mourinho-for-jose-the-name-matters-more-than?CMPID=FBINT%3D140818_dembaba

Edited by alfa

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Stvarno odličan Sesk. Jes da je prva tekma bila i najlakša, ali opet iznenadio me... nikako mi nije jasno kako nije dobijao više šansi u Barsi, mada je realno i igrao loše tamo. Karagerova i Nevilova analiza Fabregasa:

https://www.youtube.com/watch?v=4_L0KPutjMg

Dobar intervju sa Murinjom posle tekme:

http://www1.skysports.com/football/news/12040/9429097/premier-league-chelsea-boss-jose-mourinho-impressed-by-new-duo-in-win-at-burnley

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Nije dobio glavnu ulogu nego sada Hazard ima s kime da igra, nešto kao Silva (polušpic/kreator igre) i Ture (zadnji vezni/kreator igre). Oskar objektivno nije plejmejker, a i Murinjo je od njega napravio najblaže rečeno tvrdog igrača surove discipline (i uništio mu kreativnost, koja doduše blesne s vremena na vreme jer je nenormalno talentovan igrač).

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Još ništa, ali Arsenal osvaja

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ne znam ko osvaja, ali mi je toliko drago gledati Karagera i Nevila na skaju, da sam tek sada skinuo MOTD...jebo mamu, koje su to analize, kako lepo pricaju o igri, milina ti i da gledas i da slusas, a ne kod nas za svetsko kada dovedu onog sudiju degenerika koji uvek brani sudije, i gomilu ostalih eksperata koji analiziraju igru na 10 vinjaka...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...