Jump to content

Premier League 14/15


alfa

Recommended Posts

In the other news, renome kluba je ispostovan:DDD

Ne znam ko je ovaj baja sto je prenosio tekmu, ali mi deluje kao teska dementina

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Cao Grujo, znash shta sam hteo da kazem.

BwSIp5jIAAAGCLn.jpg

Vec je stigao u Milan, na to sam mislio.

Ali ti i dalje nisi ukapirao da on nije stvarno zakasnio na let :c

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

To mu je bio jedini dobar potez na ceo match, uspao se nakon toga. 

 

Dobar debi za Di Maria, ali trebace mu jos vremena da se uklopi jos bolje u timu. Mata se opet povredio ( Shaw, Herera, Mata, Carrick ) a sudija retard nije dosudio 2 cista penala.

 

Odbrana katastrofa opet, evans i blacket u neki svoji film, a fletcher igra kao moji deda, bukvalno bleji i ne dvizi se lik.

 

Dok ne upadnu u tim Blind, Roho, Herera i Shaw bice ovako.

Link to comment
Share on other sites

Fali mu da se Van Persi ne raspada, da Runi bude konkretniji i da se Evans penzionise prevremenom. I da onaj Valensija nauci jedan jedini dribling jer igra jebeno krilo a jedino sto zna je da je gurne u desno i pokusao da centrira ko konj.

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Fali mu da se Van Persi ne raspada, da Runi bude konkretniji i da se Evans penzionise prevremenom. I da onaj Valensija nauci jedan jedini dribling jer igra jebeno krilo a jedino sto zna je da je gurne u desno i pokusao da centrira ko konj.

 

Valencia igra najbolje od sve ostale defanzivce, sto je tragicno jer je lik jebeno krilo.

 

Ako odu Welbek i Chicarito, a Persi nastavi sa ovaj stil bice zanimljiivo u napadu. Mada ja ne znam zasto van gal forsira ovaj 3-5-2 system...

Link to comment
Share on other sites

iako gotivim junajted, ukoliko ostave gomilu idiota u timu kao sto su dzons, evans, smoling, kleverli, velbek i ostalo low-tier pacijenti koji su jedva za midlsbro, voleo bi da podoje kobas opet cisto da se vidi da nije mojes kriv
 
i to jos u sezoni u kojoj se everton preporodio, liverpul igrao ko car, siti mleo sve pred sobom, celzi i arsenal okej igrali, soton isto igrao dobro.. od svih tih boljih timova jedino je totham igrao gore nego prethodne sezone (no bale to carry).. 
 
sta su oni od njega ocekivali...

 

https://www.youtube.com/watch?v=-DUCpCKf0ds

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...