Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

radim i sutra!

 

rekao je covek da nema koga da ubaci ;DDDD u prevodu da cutim i pusim

 

a i dosta je lakse sada, prvo vece kad sam radio nocnu sam hteo da umrem, vise na psiholoskom nivou sto moram da teram sebe da ostanem budan

 

sad sam poneo cips i coko plazmu. ovako ako nastavim za koji mesec cu da predjem 71kg!

Link to comment
Share on other sites

Trupsi, imam misiju za tebe, iskopaj ko je imao bistru ideju da kad pomeriš "library" folder (Downloads npr) na drugi računar windows samoinicijativno uključi offline files, sync i sve ostale kurčeve "features" koje mu niko nije tražio. Hoću da mu pošaljem govno poštom.

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

csb

 

ne mogu uopšte da se setim koji je to crtani u pitanju ali mislim da je iz one looney toons edicije i to kad nisu poznati junaci nego oni "randomi" i da je baš baš mator - u svakom slučaju ima valjda neka riba (ili životinja ženskog pola) oko koje se stalno mota glavni junak, a ona je kao "zavodnica" i onda sve ide svojim tokom dok ona ne krene da se smeje kao kombinacija konja i gorile i ima neki užasni glas. E pa takvu sam danas ribu vid'o, potpuo sam se šokirao da tako nešto postoji IRL. Ali to nije onaj iritirajući glas kao ona iz Prijatelja što muva Čendlera, nego baš neki polu-muški polu-životinjski tonalitet. I ne, nije gluvo-nema ili tako nešto. Inače ovako skroz za gole žene topic.

Link to comment
Share on other sites

Nemke ne budi Čeda Jovanović :D

Ja se ne krljam steroidima :-(

Bolje da su za te pare kupili dva autobusa...rusi dolaze pa dolaze, ne moramo širiti guzove svaki put kad neki bajden dolazi...samo malo dostojanstva...malo kuraži...

  • Downvote (-1) 1

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

evo i jedan csb ovde!

 

vec drugi put dolazi policija na vrata i trazi nekog random lika, posto smo prvi stan odrade samo nas i odu  [roflmao] 1312!!11!

nije 1312, nego 1389!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...