Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

Valjda dokumentarac vidimo se u citulji ili nesto slicno, kad murija pretrazuje stan nekog krimosa i nadje bejzbol palicu i onda jedan od njih krene da urla ko je ovde sportista, ko igra bejzbol...

 

Bilo je smesno `94-e zato sto je bila istina :(

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Nije vidimo se u citulji nego je to bilo u spici za emisiju koja se zvala valjda "Pozovite 92" a koja je to kao pratila pandure na hapšenjima 90ih.

tja, znam da sam negde gledao na tv-u....nisam bas toliko pomno pratio...

Tad su vise zenske sise i dupeta pocela da me interesuju...njih i dalje dobro pamtim :D 

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

jebote pogledaj komentare hahahahaha

 

Ko picke ste vi govnati panduri sta udarate ljude kad ih vezete kako onaj povredijo ruku dok je udarao dabogda mu nikad ne proradila

Translate
Reply  ·  1
Hide replies
 
SuperRAMENA7 months ago
 
Decko jer ti znas sta pricas?
Reply  ·  9
 
VxA V4 weeks ago
 
+SuperRAMENA MA PUSI TI KURCINE MAMU TI JEBEM PEDERSKA JEBOTE ONAJ KO TI DADE TAJ NADIMAK super RAMENA hahahahaa  PICICU SMRDjIV NASEREM TI SE NA MAJKU U USTA I SVE ZENSKO U FAML. STO BRANIS MURIJU ,USTA TI SE POSEREM !!!!!
Translate
Reply  ·  
 
SuperRAMENA3 weeks ago
 
Uf al sam se usrao sto si opasan jer te to neki robijas naucio da psujes, seljacino jedna ja nikog ne branim.
Translate
Reply  ·  
 
Џон Доу6 days ago
 
+VxA V Шта је било,оћеш на Падињак мало главу да оладиш ?
Translate
Reply  ·  1
 
VxA V6 days ago
 
+SuperRAMENA  Branis muriju dzukelooo !!!! m'ars u pm. pedercicu ..
Reply  ·  
 
SuperRAMENA6 days ago
 
Ej nemoj da ti jebem mamicu drogiranu tebe cu da branim satro kriminalac propalica sta si bre ti uradio u zivotu seljacino jedna dali imas zivot? Jer putujes negde jer si video nesto od zivota ili samo bezanje,robiju i probleme.
Translate
Reply  ·  
 
VxA V6 days ago
 
DzON DOU ...xaxaxaxaaa...NEPISMENA DzUKELA ,,, A'E SPUSTI MALO GLAVU PA DA MI POPUSIS ,TAKO CU DA IZLADIM GLAVU ...A MOZE I TVOJA SESTRA DA TE MALO ZAMENI ..SELjACINO NEPISMENA ..xaxaxaxaaaa
Translate
Reply  ·  
 
Џон Доу6 days ago
 
+VxA V Кад те буду трпали у Падињаку друга ће се песма певати. 
Translate
Reply  ·  
 
VxA V6 days ago
 
+Џон Доу -sad  sam te nasao STOKO  jedna nepismena ..... ima da jebem prvo tebe pa onda NATASU ....a? (NESTO TI NIJE JASNO) otkud tako brzo sve znam ...eeeee...druze moj kad bi mi NATASA pusila reci cu ti ;) pozdravi je :***
Translate
Reply  ·  
 
Џон Доу6 days ago
 
+VxA V Не, само не Наташу.. Хахах, слепцу.. Јавнућу колеги у Управи за високо технолошки криминал да види који си, па ћу ти се усрати у живот. 
Translate
Reply  ·  
 
VxA V6 days ago
 
Slusaj "mudo" xaxaxaxaa :) javni se ti kolegi da zajedno posaljete zene i sestre da ih karam sutra cjeli dan GLAVURDO VELIKA I PRAZNA,SUPCINO JEDNA PREDAVNICKA..alo bre znas ,mogu da ti dam i adresu pa dodji SAM da se vidimo da ti nabijem ovu moju kurcinu u ta usta posrana majku li ti jebem sto te rodila takav glavast ! E ,sad ako si mudo mozemo i da zakazemo mesto gde hoces (nor. u beograd ) ako nisi neki seljak ,coban iz picke meterine pa da nemozes da dodjes...GLAVURDO PRAZNA . Reci gde i kad ...i sam ...nemoj da se kurcis sa nekim slepcima ko ti ,budi muskoooo !!! xaxaxaxaxaxaxaaaa :)
Read more  ·  Translate
Reply  ·  
 
Џон Доу6 days ago
 
+VxA V Ај дај адресу
Translate
Reply  ·  
 
VxA V6 days ago
 
+Џон Доу  xaxxaxaxaa.... Jebo te taj koi te pravio !!! xaxaxaaa  Eto vidis da si prava GLUPA GLAVURDA ... adresa ? xaxaxaxaa... pitaj mamu ona zna ...xaxaxaxaaaaa  AL SI GLUP WooooW CUDO NEKO !  RECI GDE HOCES DA SE NADjEMO VECERAS (kafic ili restoran neki da se dogovorimo pa onda fajt  )  I PREKO KURCA SI MI DOSO..AJ NE DAVI ME VISE ,PISI AKO HOCES DA SE VIDIMO I DA TI JEBEM KEVU AKO NE ' NE SERI VISE PO OVIM SAJTOVIMA ...A'E M'ARS U PM. GLAVURDO  .!.
Read more  ·  Translate
Reply  ·  
 
Џон Доу6 days ago
 
+VxA V Сад ће ми колега јави где си
Translate
Reply  ·  
 
VxA V6 days ago
 
+Џон Доу - Ajde vise seronjo ,cekam te  ,da te malo karam u guzu ....kolega,kolega,kolega ...preko kurca i ti i kolega tvoj ...AJDE PICKE CEKAM !!!!
Translate 

Edited by Ћела
  • Downvote (-1) 3

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...