Jump to content

RUR majice 2014 - dizajn konkurs!


Recommended Posts

Došlo je vreme da uključimo i članove komune po pitanju dizajna RUR 2014 majica.

 

majicevizual.jpg

 

Propozicije su jednostavne:

 

1. Skinite template za prijavu svojih radova odavde:

 

www.klanrur.rs/ulstuff/majice2014/template.rar ili

www.klanrur.rs/ulstuff/majice2014/template.jpg

 

2. Napravite vaš dizajn u formatu A4 i većem u rezoluciji 300DPI i ostavite fajl otvoren sa svim lejerima.

 

3. Napravite preview kopiju dizajna u JPG formatu u 72DPI. Ubacite je u PSD template da bismo videli pozicioniranje printa i njegovu veličinu, snimite kao JPG i pošaljite nam.

 

4. Uz taj fajl pošaljite o riginalni fajl dizajna koji mora biti A4 ili veći u 300DPI.

 

5. Radove šaljite na redakcija@klanrur.rs ili meni na PM ovde, a rok za slanje radova je 10.06.2014.

 

Pre svega, imajte u vidu da je Space program u izradi kao i novi RUR invaders, pa ideje treba da idu u drugim pravcima. TEMA JE SLOBODNA, a standardne sugestije su:

 

- RUR

- Sve su iste

- Samo Rejv

- Zupčanik

 

Obezbedili smo i vredne nagrade za radove koji budu odabrani od strane žirija (čisto da bude jasno, ako svi predlozi fejluju, neće biti odabran nijedan) i prebačeni u produkciju:

 

1. mesto - 125 evra + pobednička majica

2. mesto - 75 evra + pobednička majica

3. do 5. mesta - 3 x pobednička majica

 

Ukoliko neko ima bilo kakvih pitanja, neka pita, ako ne, bacite se na pos'o :)

 

Uzdravlje!

Link to comment
Share on other sites

Kojim programom se otvara specijalni fajl? Volim polo majice, svrnucu ovih dana

Vidi uspeo sam u pogresan toppax da postujem

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Kojim programom se otvara specijalni fajl? Volim polo majice, svrnucu ovih dana

Vidi uspeo sam u pogresan toppax da postujem

Vot?

Rar otvoris a u njemu psd sto otvara photoshop i slicno. A ako nemas mozes da ubacis u jpg :)

Svrati kad god zelis, skuvacemo ti kafu!

Link to comment
Share on other sites

Ma u drugom topiku si napisao da ce se uplate cuvati u specijalnom fajlu, pa sam teo foru napraviti na konto spec. fajla, ali ne znam kako odgovorio sam u ovom topiku

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Hvala na odgovoru Luxy, pre svega me interesovalo to da li može jedna osoba da pošalje više predloga, dok je drugi deo bio troll ofc, jer ne znam da li ću stići da pošaljem jedan... super što ima radova, samo šaljite, eto sada znate da možete i više puta!

Edited by Mrzitelj
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...