Jump to content

Gamepub Calling - Dota 2 turnir TC Stadion Beograd


99Dre

Recommended Posts

Zdravo svima! Posle nekoliko meseci pauze konacno objavljujemo Dota 2 turnir koji ce biti odrzan u trznom centru Stadion u Beogradu, 21.-22. juna 2014. godine.

 

Turnir ce biti odrzan u holu trznog centra. Pored dote ce se odrzati takmicenja u jos nekoliko disciplina - CS:GO, NBA, Fifa, PES (1v1 i 2v2), Tekken itd.

 

Broj timova za Dotu 2 je ogranicen na 16 ekipa a kotizacija je 5,500 RSD po ekipi. U slucaju prosirenja broja ucesnika objavicemo informaciju u ovom topicu.

 

Nagrade su sledece:

 

1. mesto: 5x SteelSeries 5Hv3 slusalice + 35,000 RSD
2. mesto: 5x SteelSeries Kana mis + 10,000 RSD

 

U slucaju promene nagradnog fonda bicete obavesteni u ovom topicu.

 

Prijave mozete slati putem email adrese na - andre@fnatic.com.

 

Takodje ce se odrzati GamePub Triatlon - takmicenje u 3 discipline. Vise informacija o ovome uskoro.

 

UPLATE ZA UCESNIKE:
Ime: Dejan Kesar,Skendera Kulenovica5, Beograd,
Svrha uplate: kotizacija za turnir
Br.racuna: 205900101843357439, Komercijalna Banka

 

Ovo je iskljucivo dinarski racun!

 

Sve finaliste ocekuju nagrade od nasih sponzora - Soko Stark i Coca-Cola.

 

Ovom prilikom se zahvaljujemo svim nasim partnerima bez kojih ovaj turnir ne bi bio moguc:

 

SteelSeries

GIGATRON

MSI

Coca-Cola Ultra Energy

Dailymotion

KFC

TC 'Stadion' Vozdovac

 

Prijave se vrse do 5. juna 2014. godine do 20:00. Objava grupa i rasporeda za turnir odrzace se odmah potom.

 

Ceo event ce biti propracen streamom a takodje ce u holu biti postavljena bina a za sve zainteresovane da dodju na turnir - mocicete da pratite meceve putem video bima i preko plazmi koje ce biti postavljene u samom trznom centru.

 

Vise informacija o celom dogadjaju mozete naci na Gamepub fb stranici - Gamepub FB objava.

 

Pratite ovaj topic zbog eventualne promene informacija.

 

Vidimo se!

Edited by ANdre~
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

kontam da sponzori ne daju kes,vec usluge i robu.Pri tom bice nekih troskova mimo ovoga sto sponzori obezbede.A i te sponzore je neko jurio,sami sigurno nisu dosli.Ako i ostane neka kinta,orga se nece obogatiti od toga.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

Ja se slazem ali ono sto ovde imate to je najbolje za sada....Niko nece u srbiji da da kao u evropi 10.000 evra a mi smo dali robne nagarde Steelseries vrednosti 1000 evra i nagrade od MSI 500 e i u hrani i picu 500e

 

Tako da mislim da je to sasvim korektno

 

Plus novac od ufura

Edited by GamePub.Kesar
Link to comment
Share on other sites

kontam da sponzori ne daju kes,vec usluge i robu.Pri tom bice nekih troskova mimo ovoga sto sponzori obezbede.A i te sponzore je neko jurio,sami sigurno nisu dosli.Ako i ostane neka kinta,orga se nece obogatiti od toga.

Niko nije ni ocekivao sponzore a ni organizatore da daju novac iz svog dzepa.Robne nagrade mogu biti i bolje kao sto su na primer bile za cs go turnir koji je bio odrzan isto u gamepubu,a 50% novca od uplata nece biti uracunato u nagradni fond i bez ikakve nagrade za trece mesto.Inace ja cu naravno prijaviti svoju ekipu i ucestvovati u turniru kao sto obicno uvek i radim,samo pokazujem razocarenje zato sto je ja mislim ovo jedina drzava u kojoj se cs ceni vise od dote(bilo je par turnira prosle godine koji su podrzali dotu vise cast izuzetcima) i da u tako dobroj igraonici (po meni mozda i jedna od najboljih u srbiji trenutno) i dobroj gaming organizaciji Game Pub se odrzi ovako slabasan turnir u najpopularnijoj i trenutno najvecoj igri Dota 2.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam srecan zbog toga sto se igraju LAN turniri da li je to u BG-u ili u Srbiji apsolutno je nebitno. Ono sto treba da se promeni je model organizovanja takmicenja...danas mozes dosta stvari oko turnira da odradis iz fotelje ali ako organizujes Online turnir gde ce recimo 2-3-4 ekipe da idu dalje u LAN takmicenje + 4 inviteovane ekipe (recimo medju najboljima u Evropi) imacete jako puno tiketa prodatih na kome vi odredjujete cenu i opusteno mozete po 4-5-6e da lupite cenu tiketa a da od toga svaki evro ili dva ode direkntno u nagradni fond. Od novca za tikete mozete da organizujte ekipe (obezbedite prevoz i smestaj), platite zakup ili nesto sa sponzorima sredite (zavisi od vestina dogovaranja) i zaradite + ekipe ce imati dosta dobre nagrade koje nebi mogli nikad da skupite ovako kako sada radite (verovatno).

 

Cenim trud i zalaganje organizatora, ali sve nekako pada u vodu kada se ne ide pravim putem. 

 

Nadam se da niko nece shvatiti ove moje postove kao neko napadanje organizacije ili kritikovanje nego kao smernice kojim mogu ozbiljnije organizacije da se pozabave i dovedu vrhuski gaming scenu u srbiju.

  • Downvote (-1) 2

www.senseyeesports.com

Link to comment
Share on other sites

Nagrade koje su bile za CSGO sada su i za dotu sto se tice robnih nagrada cak i jace i vise od polovine novca dajemo za nagrade.

 

Hvala na komplimentima ali oprema vredi 1000 e cak sta vise od nagrada za CSGO koje su bile 700e.

Nasao sam nagradni fond za cs go turnir evo i linka: http://www.dodaj.rs/f/1/10S/1KbgUF1g/gamepub6.png

Mozda se najbolje ne razumem u cene  i nisam dovoljno strucan da razlikujem sitnice izmedju ovih slusalica ovde i syberia v2 ali sam ubedjen da je sto se tice vrednosti ovih slusalica nije velika razlika, tu su negde + su ovde bile podloge za prvo mesto, a sto se tice drugog mesta mislim da ne treba ni pominjati koji je bolji mis izmedju steelseries kane (koju cak ja imam kod kuce) i steelseries sensei-a koji vazi za jednog od najboljih miseva.

Opet kazem nemam nikakvu nameru da se svadjam sa bilo kime niti da sabotiram turnir na bilo koji nacin niti da omalovazim bilo koga.Ja cu turnir igrati i bicu zadovoljan sto ga ima oupste , samo iskazujem svoje misljenje i imao sam potrebu da odgovorim na ovaj tvoj komentar.Pozdrav i srecno u daljem radu.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam prvi spreman i zelim da pomognem oko organizacije apsolutno svega (od strima, lokacije turnira, sistema takmicanje, ekipa, tiketa bas bas sve). A siguran sam da mozemo ako se svi slozimo i takodje sam siguran da nisam jedini.

  • Downvote (-1) 1

www.senseyeesports.com

Link to comment
Share on other sites

1. Kakve god da su nagrade, bitnije je ispostovati da bude ono sto se obeca, nego da se promeni u toku turnira, jer to izazove pravo razocarenje.
2. U poslednje 3 godine nam prize pool raste , kao i robne nagrade, pa verovatno svi sada ocekuju sve vise vise i vise, ali da li smo mi pruzili neki backup tome?
Nismo.
Koliko srpskih timova igra u evropi neke lige i turnire, pa da su njihova imena prepoznatljiva? Da ne lupetam, ali oko 3-4...
Koliko na nekim malim random sprskim online turnirima bude prijavljenih ekipa? Po 40.
oliko se prijavi na lan? Jedva 16.
Razmislite malo o ovim stvarima i sta je pisac hteo time da kaze.

I da, ko ima dobru domacu kajsiju, neka dodje na turnir i neka je ponese da se pohvali istom.
Ako neko ima mamichku koja sprema brutalne kiflice, neka se pojavi sa istim da se smejemo dota fazonima punih usta.
Bitno je druzenje i unosite dovoljno tecnosti.


https://www.facebook.com/pages/Buktop-Dota-2/702455156431321?fref=nf
https://twitter.com/BuktopDota2

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

40,000 odlazi za fond Buktop.Dota2 i razvijanje njegove facebook stranice :)

 

diskusija ne bi trebalo ni da postoji niti bi bilo koja organizacija bilo kome trebalo da pravda troskove organizovanja bilo kog eventa bilo gde u svetu, pa samim tim ni na ruru :)

 

molio bih vas da bilo koje komentare koji su upuceni na tu temu zadrzite za sebe. svako ima pravo da mu se nesto ne svidja i nesto ne odgovara ali ovaj topic ne sluzi za to. otvorite topic pa raspravljajte u drugom topicu jedni s drugima i uzivajte

  • Upvote (+1) 4
  • Downvote (-1) 10
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...