Jump to content

The International 2014


towerrr

Recommended Posts

kakv je bio prethodni format?2 grupe,non bo format u grupama,bo1 za loser,koji nakon par kola postaje bo3 i bo3 za winner.I to je po nekima mnogo bolji format?Po cemu je bolji?

Po svemu je TI3 format bio bolji. U grupama se igralo po dva meca i preciznije su se rankovali timovi. Zato sto je u WB prolazilo 8 timova bio je mnogo veci hype do finala, posto se igralo 8 meceva a sada se igra 4. 

 

------------

 

LGD je pobedio prvu partiju DK i da je bio bo1 LGD bi prosao iako je realno slabija ekipa ali posto se igrao bo3 DK se vratio uzeo dve za redom i prosao.To je razlika izmedju bo1 i bo3. Da se play off igrao bo1 LGD bi prosao, posto se igrao bo3 DK je prosao ako ne vidite razliku onda jebi ga.. 

Link to comment
Share on other sites

ajd stavi tih 15 bo1 mecheva u 15 bo3 mecheva,ruke obe dajem da bi timovi i poredak bili totalno drugaciji,eto,to je moja poenta,5-to mesto koje je osvojio na'vi sa 8-7 i timovi koj su ispadali sa pobedom ili 2 pobede manje,krajnje smesno da ljudi to ne razumeju...format takmicenja je najgluplji ikada a i ja sam lud sto se obaram s vama...

 

Pa najbolje da igraju bo500. Pazi i mi smo se posle 500 godina oslobodili od Turaka, mozda nekim timovima treba 500 gejmova da prorade... 

 

Naravno da ako stavis grupe bo3 ce ishod biti vrlo verovatno drugaciji od bo1, kao sto ce ishod biti vrlo verovatno drugaciji ako stavis bo7 svaki mec umesto bo3 itd. Ali ko je lud da igra tolike meceve?! Imas 15 meceva, sto je dovoljno da pokazes sta umes i ako zabrljas imas playoff da se vadis, zasto da se igra vise? 

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ono što ti ne razumeš je da imaš PETNAEST JEBENIH MEČEVA i ako si u svakom meču lošija ekipa ne zaslužuješ da prođeš dalje.

:fp:

 

i onda mi reci ko je bio bolji ako je rezulatat bio 1-1?To bas daje realniju sliku!?LGD je igrao bo3 u loseru,nije ceo ti4 igran kao bo1.

 

@ti4 ekstra igraju i rasisti i vg.

Ne vidis razliku izmedju neresenog i poraza, ili ne mozes da shvatis neresen rezultat ??? Dok pokusavas da me ubedis da je igrati 1 partiju isto kao igrati 2 partije ili 5 partija  [roflmao]

 

Ja ni nemam problem sa LB, meni se ne svidja ostatak formata. Group stage, Play Off phase i Main Event su ocaj. Nemam ni osecaj da gledam International gde ljudi igraju za 10 miliona.

 

Na`Vi je  prosao bo1, odma izgubio dve bo3 i uzeo 500 hiljada ! Da se igrao format kao prosle godine ne bi uzeli nista..

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

Jedno je kad igras bo1 u grupama sa 3 ekipe, a drugo je kad sve igre na internationalu igraju jedna protiv druge. Plus sto se sve to unapred znalo tako da su se svi maksimalno trudili svaki bo1. Nekome to odgovara vise, nekome manje, ali zato imas playoff pa se vadis ako zajebes u grupama. Ako ne uspes, nisi zasluzio bolje i to je to.

Link to comment
Share on other sites

:fp:

 

Ne vidis razliku izmedju neresenog i poraza, ili ne mozes da shvatis neresen rezultat ??? Dok pokusavas da me ubedis da je igrati 1 partiju isto kao igrati 2 partije ili 5 partija  [roflmao]

 

Ja ni nemam problem sa LB, meni se ne svidja ostatak formata. Group stage, Play Off phase i Main Event su ocaj. Nemam ni osecaj da gledam International gde ljudi igraju za 10 miliona.

 

Na`Vi je  prosao bo1, odma izgubio dve bo3 i uzeo 500 hiljada ! Da se igrao format kao prosle godine ne bi uzeli nista..

Ko pokusava da dokaze da je isto igrati 1,2,3... partija.Zapravo ti pokusavas da kazes da bo1 nije relevantan,a tvrdis da je non bo format relevantan.Format koji ne mora da da pobenika je relevantniji od formata koji daje pobednika.A pricamo o razlici do jedne partije.Zapravo ovo je prvi TI koji ima smislen format.Hoces da se plasiras sto bolje,ima da igras maksimalno od pocetka pa do kraja.To sto fanboy-i ne mogu da podnesu da je njihov tim ispao ne znaci da je turnir sranje.Svi su imali dovoljno prilika i svi koji su ispali su zasluzeno ispali.

  • Upvote (+1) 2

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

Ko pokusava da dokaze da je isto igrati 1,2,3... partija.Zapravo ti pokusavas da kazes da bo1 nije relevantan,a tvrdis da je non bo format relevantan.Format koji ne mora da da pobenika je relevantniji od formata koji daje pobednika.A pricamo o razlici do jedne partije.Zapravo ovo je prvi TI koji ima smislen format.Hoces da se plasiras sto bolje,ima da igras maksimalno od pocetka pa do kraja.To sto fanboy-i ne mogu da podnesu da je njihov tim ispao ne znaci da je turnir sranje.Svi su imali dovoljno prilika i svi koji su ispali su zasluzeno ispali.

Ja nisam nikada rekao da bo1 nije relevantan, ja sam rekao da ne prikazuje realno stanje.

 

Oces da kazes da se meni ne svidja format zato sto sam butthurt fanboy ? :)

 

Mozda se tebi svidja format zato sto si bezumna ovca koja nikada u zivotu nije imala originalno misljenje ?

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

Ja nisam nikada rekao da bo1 nije relevantan, ja sam rekao da ne prikazuje realno stanje.

 

Oces da kazes da se meni ne svidja format zato sto sam fanboy ? :)

 

Mozda se tebi svidja format zato sto si bezumna ovca koja nikada u zivotu nije imala originalno misljenje ?

Ili ti mozda mislis da si najpametniji?Ako stvari nisu onakve kakve ih je tvoj genij zamislio onda su sigurno glupe?Ipak ce biti da si samo glup.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

Dobro vise manje ocekivano je proslo, jedino sto samo ocekivao od IG i DK da budu u top 3.

edit: Posle Navija mi se najvise gadi Alijansa, ja sam fan kineskih timova kao sto stoji u mom kompendijumu. Pratim njihovu scenu vise nego EU scenu. Takodje omiljeni tim mi je LGD jos od TI2 kada su mi omiljeni igraci bili Sylar i xiao8. Tako da ovo nije moglo bolje da bude zato sto sam se i nadao da ce LGD biti u top 6 a da ce osvojiti Newbee, DK ili IG

Ne svidja mi se format zato sto je los. To sam rekao cim sam video da ce da se igra bo1 grupa. I zato sto sam mislio da ce govnjari kao Na`Vi i Alijansa da se izljigave opet do ME. Naviju je uspelo, Aalijansi nije.. 

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...