Jump to content

Periferalije


Dule_smor

Recommended Posts

boli te kara dule, ne slušaj ih. 

 

kapiram da te sens jebe jer ti je aceleracija uključena. imaš tu na vuduovom linku kako se gasi, link za mouse fix i to što ti treba. pročitaj.

 

sluške ako hoćeš, imam ja siberu v2 belu. ne koristim je već neko vreme, pa mi bleji. mislim da je još u garanciji. daj neku pristojnu cenu i nosiš ih. 

Link to comment
Share on other sites

dobra strana ovog topika je da sam ja pazario g400s, hvala vam :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

kapiram da te sens jebe jer ti je aceleracija uključena. imaš tu na vuduovom linku kako se gasi, link za mouse fix i to što ti treba. pročitaj.

 

sluške ako hoćeš, imam ja siberu v2 belu. ne koristim je već neko vreme, pa mi bleji. mislim da je još u garanciji. daj neku pristojnu cenu i nosiš ih. 

 

skinuo taj mouse fix sa vuduovog linka, instalirao, ali meni se cinida je i dalje isto, kao da kursoru treba neko vreme da se pokrene...nije to lag, vec kao da tromo ubrzava...a sluske mi ne trebaju nikakve pro, a i cimanje mi je da idem do novog sada/bga za njih (gde si ti vec:))

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

ako nema tamo, a nije ti frka, uzmi u bgu kad budeš dolazio. 

 

senn ti imaju najbolji odnos cena - kvalitet. i kvalitet izrade i kvalitet zvuka. a imaš sluške u svim cenovnim rangovima. i ono nećeš pogrešiti ni sa jednim modelom. 

samo nemoj hd201, koje su najjeftinije, jer su najjeftinije s razlogom. meni su kritično neudobne. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...