Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

6.1.7601 je verzija Windowsa, a modul je stackhash

Celo, uradi desno dugme na csgo u Steamu, properties, verify integrity i ugasi antivirus dok igras. Ako problem ostane, ugasi DEP u windowsu (guglaj kako). Mada mozda je neki virus.

Link to comment
Share on other sites

хахха шта је ово ? :) мислим пише да је глечер који се помера али никад нисам видео како то изгледа :)

 

https://www.youtube.com/watch?v=XPy_y67R1BE

Edited by Kal1mero

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Zanimljiv fenomen, pojava izgleda kao iz nekog treš horora 80ih :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

mene zanima da li su nekako došli do podataka o starosti pretplatnika (što bi valjda bilo ilegalno) ili procenjuju na osnovu imena (stanojka milojević mora imati 70+ godina i sl.)

Link to comment
Share on other sites

Nemam pojma ... oni kao na početku razgovora pitaju "da li ste stariji od 35 godina" što možda navodi na ovu tvoju verziju 2, da nagađaju na osnovu imena, ali imajući u vidu da na primer babu moju zovu 5 puta na dan a moj fiksni broj nikad, ipak govori i nešto drugo. možda su nekako došli do baze kada je neki broj otvoren, pa kao ako je stariji od 20-30 god, sva je prilika da ga poseduje neki matoran.

Link to comment
Share on other sites

Otkud ti to Laki da gledaju da li ima penzosa u kuci? :D

Koliko ja znam brojevi se uzimaju iz belih strana.

edit

Moju zovu ali to je jer je ona i isla nekada na jednu od tih promocija.

Edited by trn
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...