Jump to content

Numbers - rezultati


Recommended Posts

najace

losa ti je ona taktika gore, ne treba da ih slazes tako!

ja tezim da sve stavljam gore levo npr (nebitno je koji cosak odaberete naravno)

dakle najveci broj mi je uvek u tom gornjem levo uglu i polako opada na dole, dok desno slazem broj koji imam DOLE levo i onda tako NAPREDUJEM

glavna fora je da ta leva kolona uvek bude popunjena skroz, da kad dodjete u situaciju da morate da kliknete dole (posto se stalno trudim da klikcem GORE i levo), da se ne pomeri to sto ste slozili lepo! nekad je to tesko postici, ali jbg

Edited by peja_

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

pa onaj skrinsot to ne prikazuje, jer slazes u dva pravca, a to je lose
 
2by3pAU.png

 

lose sam objasnio gore, dakle nakon sto sam popunio celu kolonu, onda ciljam DONJI levi ugao, da bih mogao da punim te najmanje i da ih penjem gore lagano

Edited by peja_

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

koji ripoff Threes igre

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ја сам пглу за ово. Успео сам до око 6 - 7к, али преко тога не иде. Направио сам 1024.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Na kraju postane šema, uopšte nema potrebe da se razmišlja. Ono šta je rekao Peja je kako treba, ali suština je u tome da poslednji red (skorz donji ako igrate odozgo na dole) uvek bude fiksiran, što može da se ostvari lako za levo-desno (u mom primeru) a teže gore-dole. To gore-dole se ostvaruje tako što (ne u početku, ali vrlo brzo) treba da na sva četiri nivoa imate brojeve i to je to. Onda praktično samo popunjavate tako što pretposlednji red je popunjen sa 3 broja, treći red sa dva i poslednji sa jednim. Naravno da će se desiti da sve bude popunjeno, ali ako se ovog držite straha nema. Od 1024 do 2028 je čista mehanika, nema veze sa brojevima, samo popunjavanje prostora.

 

poena sam imao (logičnije mi je da je što manje to bolje, ali uzgleda nije tako):

20904

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...