Jump to content

Nekulturno ponašanje u javnosti


Tofz

Recommended Posts

istini za volju, još nekoliko ljudi ide posle žene da prođe, dok je levo i dalje gužva, a uređaj očito radi u oba smera.

Истини за вољу, само зато што је лик био блокиран од женетине.

Исто као и на улици - ако неко хода испред тебе, нећеш га заобилазити ако у супротном смеру иде неко, већ ћеш сачекати да тај прође, па онда "престићи" споријег испред себе. Као и у саобраћају.

Сигурно нећеш бити у фазону - гле што је овај испред спор, нек стане овај из супротног смера комплет, да пропусти мене величину. Мене! Ја, па ја, па ја. Мени, само мени.

То што у целу сцену упада рампа, асполутно је небитно.

Link to comment
Share on other sites

Нема смисла, по мени, да се распреда да ли је неко цар тамо или није.

Да ли је лепо да се гураш као носорог, без речи - није.

Да ли је лепо да некога обориш на земљу и угрозуш му здравље (рука, нога, кук ...) - није.Обоје су безобразни.

Он је на безобразлук који га не угрожава, осим што му дира у понос, одговорио тако што је практично оборио на земљу. Претрао је. Његово претеривање је некима "кул", а некима није. Мени није. Да је претерао тако што је потегао пиштољ и у пролазу јој послао метак у потиљак, ово не би никоме нормалном било кул.

 

Оно је ситуација из свакодневног живота где неко покушава да се нематене неком другом. Можеш да реагујеш у афекту, удариш, гурнеш поставиш ногу, пљунеш :), пцујеш што у принципу није добро. А можеш и да кажеш да није у реду.

 

Ово што је Стаља написао је битан момент - пиздиш после због неправде.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

@nije u redu

 

Lazem ako kazem da nisam imao sliku gde nekog jebu bezdusno a on vice "Nije u redu!!" sa sve "Drugovi!!!" posle toga.

 

@car

 

Previse gledate sirokougaono celu stvar. Trazite sumu a jedno drvo nasred livade stoji. Da je udario zenu, moj komentar bi bio da je lik seljak. Da se nasilno progurao onda bi bio pavijan. Da se sklonio pao picka, sto bi ja uradio da se zna, onda bi bio picka. Ali posto ju je SAPLEO NA FINJAKA onda je car. Kako je svima vama to promaklo i zasto ste svi krenuli da polemisete da li je njegov akt za pohvalu ili prekor pojma nemam, valjda vam dosadno. Moze i ubica 20-oro ljudi koji je upravo izbegao poteru tako sto je seo na klupu u parku i uzeo da cita novine da bude car je je sam taj akt zavrednovao carevanje ali on je i dalje ubio 20-oro ljudi a siguran sam da oni koji su ga carevali, u ovom slucaju ja, ne podrzavaju ubijanje 20-oro ljudi.

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 3

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

na koju je foru ocigledno da ova kapija radi u 2 smera?

 

lik izgleda kao da je krenuo da se preskoci, nije otkucao kartu, a ovo sa saplitanjem je jajara fazon.

Na izlasku nije potrebno da se overava karta

Ono što je bezobrazno kod žene/babe je što je krenula da pregazi preko lika i izgura ga dok on stoji mirno. To šta sve žene dozvoljavaju sebi, a sve pod parolom da se žena ne sme pipnuti je strašno. Iskreno, nikad je ne bih sapleo (verovatno bih nešto dobacio u afektu), ali da je muško, prevrnuo bih ga nazad preko rampe.

 

Uzmite u obzir da je drugi lik  bio umesto babe i krenuo ovako da se probija, kakvi bi bili komentari. Kažem vam ja, žene preuzimaju vlast polako :-)

Edited by Boyka

Znaš me, znam te

Link to comment
Share on other sites

Ne znam sto napadoste zenu, kada se vidi da je ovaj lik mentolcina. Vidi se kako oba reda stavljaju kartu kako bi se kapija odblokirala(ne znam na kojoj autobuskoj/metro stanic ulaz je na istom mestu kao i izlaz), cak i da to nije slucaj, cak i da su ono oba izlaza, lik je ispao nevidjena jajara podstavljajuci nogu nekome. Govno govnasto i trebalo bi ga prebiti kao vola. I imam ovakvo misljenje pored susreta sa x zena/devojaka u Srbiji/Rusiji(ovde su 20x beozbraznije) koje misle da imaju prednost u redovima zato sto jelte imaju vaginu. Ali to se ne resava na jajaraski nacin.

 

 

Ljudi su jednostavno isfrustrirani gospodzama pa se vataju za svaku sitnicu i pljuju po njima, pa jedino tako mogu da razumem sav hejt. Na prvu loptu sam i ja pomislio tako treba, ali sam onda cekcek wtf, da li sam normalan. 

Edited by biss
  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...