Jump to content

Dark Souls 2


SteXmaN

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Uf što je lepo optimizovana igra, i sređene kontrole, ovo je sad milina igrati za razliku od onog užasa od prvog dela.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Moze bez vecih problema, imas samo tastatura a mozes + mis, tako ja igram * imam neki kineski pad, radio u kecu sa nece sa x360ce ovde, nikako da zapamti moju postavku*. Igrao celu noc, oci mi pukle. Da nisam asmaticar matori bi pomislili da varim. Momenti su tu, od trenutka kad zabodes lika sa ledja do onih kad te 3 praseta uhvate u rendaljku i gurnu te sa litice :D

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

I ja igram tastatura+mis, nije neki problem, ali zato kamera i interfejs katastrofa. Ne znam zbog cega je bio problem da prevedu tutorijale sa xbox-a, statsi pojma nemam sta predstavljaju. Dobro je odredjena optimizacija, mada grafika i nije bas nesto. Sem toga igrica je stvarno predrkana, sinoc sam se prevrnuo od igranja, 3x sam poceo iz pocetka dok nisam povatao sta i kako.

Link to comment
Share on other sites

Takodje tastatura+mis, posle malo privikavanja meni uglavnom odgovara kombinacija.

 

Bloodstains su do jaja uradili, vidis smrti raznoraznih igraca na svakojake nacine, kao i poruke koje igraci ostavljaju na zemlji.

 

Ja inace, kao i u svakoj igri, uzeo da igram sorc-a, nisanjenje spell-ova je katastrofalno ukoliko se ne target-uje mob, a kad se target-uje mob onda se lock-uje kamera...

 

Sinoc sam stigao do nekog dela, nisam naisao ni na jedan bonefire, zaginuo i izgubio soul-ove i posle nekoliko pokusaja da ponovo dodjem do mesta gde sam mreo, odustao sam. Pretpostavljam da danas kad nastavim igru nece biti soul-ova da se pokupe tu?

Link to comment
Share on other sites

 

Sinoc sam stigao do nekog dela, nisam naisao ni na jedan bonefire, zaginuo i izgubio soul-ove i posle nekoliko pokusaja da ponovo dodjem do mesta gde sam mreo, odustao sam. Pretpostavljam da danas kad nastavim igru nece biti soul-ova da se pokupe tu?

 

 

Prvi put kad zagines posle gubitka dusa, one nestanu, znaci moras doci do njih iz prvog pokusaja. Bar je tako bilo u kecu, u dvojku jos ne zalazim. :D

"There is no such thing as innocence, only degrees of guilt."

Link to comment
Share on other sites

Nemam zivaca stvarno, josh i da hocu da nauchim ceo tutorijal je za Xbox.

Nisu zivci u pitanju, razmazile su te ostale noob-friendly igre :)).

@loshmee 

Uzmi cepaj standardni str/endurance/vitality build i idi na sto veca oruzija, ovakav build radi u kecu kad si pocetnik trebalo bi da ce raditi u dvojci.

It’s better to burn out than to fade away

Link to comment
Share on other sites

Nisu zivci u pitanju, razmazile su te ostale noob-friendly igre :)).

@loshmee 

Uzmi cepaj standardni str/endurance/vitality build i idi na sto veca oruzija, ovakav build radi u kecu kad si pocetnik trebalo bi da ce raditi u dvojci.

 

Koje ja noob friendly igre igram, molim te uputi me.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...