Jump to content

Recommended Posts

condition still not met:Controllable.localPlayerControllableExists == true ( 1200 frames later )

nisi vajtlistovan. Onog momenta kad stisnes enter u konzoli da se konektujes lupi esc, dobices black screen, i videces da konzola izbacuje da te kikovala zbog gore navedenog razloga. Masovno stavljaju server pod WL, zbog kretena.

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Ostavi nick ovde Shekk i ako si stavio za referala SteXa pomenucemo te ingame a ja cu poslati owneru PM na FBu, to je upalilo za bolloksa, pekara i ne znam za koga jos.

 

EDIT: Ok Rejz, bice bas bahato :)

 

EDIT 2:

Iako je dobro kontrolisan server, upadne ponekad neki retard za hackom (popije on ban odma naravno, ali ima kolateralne stete nazalost) Da se to ne bi desilo vama, stvari ne ostavljajte u inventarima, ili bar se trudite da sto vise imate kod sebe, sleeper mode je ugasen kolko sam razumeo, te kad ste offline, telo ne otaje na serveru.

Edited by Fenodrim
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Nije,nije moj klip ako si mislio na to [:D]  ,al  kako je odreagovao lik,stvarno vrhunski.Vecina igraca je ovakva,cim nabave gun,armor i jos kad su u grupi seljace se.

 

Vec sam se osvetio ,AO se zove,uzeo bolt action rifle sa sajtom i silencerom,m4 sajt silencer,imao je kevlar pants,boots i ostatak punog inertorija,fen uzeo BP od bolta i vrh :)

Link to comment
Share on other sites

Server je imap whipe, lik Makiiie koji se javio u igri trazeci RejZ-a koji se pojavio dole kod nas i kog sam stavio iznad sebe je bio online. Ja sam se vratio u igru a posto ima sad 24h no pvp i dobijes builder kit onda je on uzeo car pojma nemajuci sta treba da radi ali iz dobrih namera da ponovo gradi, videcete. Hrvati su iznad nas i oni ko jebene debilcine uzeli da grade kineski zid. Mislim da necu da igram dok ne odspavam.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

On mene sa p250 pogadja sa 200m i to bukvalno svaki metak sa brzom paljbom,ja njega sa m4 olesim(15-20 hit markova za 10 sekundi nema sanse da se hiluje a ima rad suit) i nista .Sinoc isto,sa dva metra liku dva shotgun shela (jedan nanosi 180 dmg) u facu opalim... nista. Ja nosim kevlar boots,pants,helmet i ginem od dva hita iz heklera

 

Znaju gde je baza pa se pazite(300-500m su od nas na ono polje),ja sam zavrsio sa igrom do final releasa jer dmg detection je toliko sranje u ovom buildu da samo izaziva frustraciju,jebes skill kad gutaju metke.

Edited by SteXmaN
Link to comment
Share on other sites

Ma nzm,vise puta mi se to desilo.Bio si kad me onaj Sidian prozivao,ista stvar.2 shella  close range svaka granula ga je pogodila,ostaje ziv sklonim se iza kontejnera da on isprazni m4 klip(bot puca u prazno ni tako me nije) on bega ja ga u ledja rokam i on ostaje ziv,rekoh ae da li lag da li bag nema veze gg ali eto,ponovi se o5.

 

Odlican je gunplay,svidja mi se recoil,spora animacija za iron sight ali nesto nije uredu sa hit detection.Kada radi rokao sam likove sa dva shela i to nije bio full hit,mozda sa prvim full a drugi dovoljno da ih okrzne.Danas sa m4 pucam i ne verujem da ne pada lik,on mene sa pola maga iz p250 [V]             Frustration over 9000 [roflmao]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...