Jump to content

Recommended Posts

Ne isplati se vremena i živaca piratska verzija, čist mazohizam  [:D] Ne možeš ništa da sakriješ, ni sebe ni predmete, ništa, cheat će uredno da te uokviri, tako da je jedina opcija da rushujesh resurse i nadaš se da te neće neko ubiti sa kilometar aimbotom ili da nabaviš i ti cheatove pa da igrate deathmatch FPS bez stealtha i survivala, potpuni kurac od ovce je igra u ovakvom stanju a bolje biti neće bez 100% overhaul-a netkoda jer sad kad je dospela u fokus cheaterima nikakva inkrementalna izmena neće potrajati dugo usled nezabeležene ostrvljenosti cheaterske horde  [:D]  [:D]

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Pedestrian posle crosshaira vajpuje server. Ponovo. Tu sam digao ruke. Taman sam se ugnezdio pored factory-a i skupio dovoljno materijala za osnovu+zidove koje sam i napravio jelte, pa kao veceras/sutra da sagradim ostatak. Ne mogu opet. Dobar je lik, trudi se, server je pun ljudi sto je obro kolko i lose. Ae daj utiske o tom drugom Stex ako budes igrao.

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Server nov,ima igraca dovoljno verovatno kasno vcrs bilo pa ih bilo manje, moze da se igra sve dok ne uleti neki smrad.

Ja i shekk ,fin start,pokupio loot od lika koji nostop u chatu spamuje kao treba mu pomoc i roka ljude na foru.Pokupio random air drop u njemu bio jos jedan i eto,uletite sutra pored rad fabrike smo. pa se smestite blizu negde,da probamo jos jednom :P

Edited by SteXmaN
Link to comment
Share on other sites

Takodje, imao drvenu gajbu sa metalnim vratima. Tabanao sam nazad da vidim sta su uradili, da nije clipping pao, medjutim bio sam srecan (lol) kad sam video razvaljen zid. A bas bio kul stek...

 

Posle parstotina metara naidjem na mrHea i udomim se blizu u shelter.

Nema poente graditi nista ozbiljnije dok se ne izuci full metal konstraksn realno, te cu rokati onaj rad town u nadi da ce brzo da popada sve sto treba. Ako ne poludim pre, naravno. Samo da mi niko ne pocepa sleeping bag :c

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam pao 10 puta pokusavajuci da nadjem ranac sa lootom od zombija od prethodnog pada  [roflmao]  svaki put nadjem ranac sa pocetnom opremom ali onaj koji trazim jok... onda me ubiju zombiji kad sam se pomirio sa sudbinom i krenuo da skupim metala jos... pa jebote, i to me ubili jer sam umesto 1 batch poceo da craftam 3 batcha strela, i dok craftas ne mozes da trcis  :tf2:  jebote pola sata jurcanja posle ko muva bez glave da se otresem napasti da mogu da lootam ranac... pa jebote sta sam ja kome zgresio  [:D]


!@#!@!!@#!@#!$ znaci pokupim ranac, i kao ajde zakampovacu na prvoj steni, shelter, vrata alt-tabujem na minut da otkucam post i vratim se... mrtav, pa u picku lepu materinu  [:(!]

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

auh....konacno sam se odlepio od igre...

skinuo sinoc i kao ae da probam malo, zaginuo na nekom random serveru do 4 ujutro

dodjem ovde na topik i vidim ovaj serv, ulogovao sam se oko 2 popodne, eo zamalo da napravim 12h run igre xD

oko 5 sam dovukao drugara na serv, digli smo trospratnicu, napravili kojekakve iteme i oruzje

posle nekog vremena pesacenja i razgledanja raznih gradjevina, ustanovio sam da ovo sto smo napravili je glupost jer ce neko doci sa explozivom i sve nam pokrasti/porusiti

al' no dobro, sakuplja se metal za limenu tvrdjavu :D

mrf...

 

SigCustom.png

Link to comment
Share on other sites

e da, novi igraci kucajte /starter ili tako nesto, dobijete sav potreban gear


nije vam zdravo ovo da igrate

ako kontrolisete nije adikcija

ali vec vidim u sta ce ovo da se pretvori

ko moj prvi dan u minecraftu, i to ona free verzija gde samo mozes graditi, pre par godina

 

gradio sam ko imbecil, digao sam solitercinu od 10 spratova, sa sve fensi enterijerom

pa sam kopao u podrum, skontao da postoji bukvalno supljina ko pola mog solitera u visini, a prostor je endless, i onda ispod jos jedan sloj zemlje

ispod je lava obv

napravio sam neki facility dole

minecraft sam batalio nakon par dana.

 

sve u svemu

vidite ludost ovog posta?

ovo je gore od WoW-a potencijalno

bukvalno se preselis u igricu, gradis sebi gajbu tu, nalazis hranu itd

 

bukvalno sam tokom streama rekao kao "hmmm moram da jedem lik mi je gladan, a bogami i meni krce creva IRL"

:D

 

Sve u svemu, killy bi nam pozavideo, jeftinija droga od WoW-a xD

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ajmo drugari, stara lokacija (pored mora) ali tamo gde su hrvati bili. Tu smo, imamo Pekarovu burgleproof gajbu a iza moju metalnu koja je manja kopija toga. Pekarova gotova moja u izgradnji sa samo 1 safe roomom za sada. Server ima ~30 ljudi. Admina uvek, nisam video da neko hakuje al mlad je server...Shek ako imas problema da nas nadjes dovescemo te.

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Air drop ne mora da baci C4, Peks i ja smo uzeli do sa 2-3 air dropa po 2-3 kutije. Pada wood supply/metal supply/ammo supply. Random.

Sherovacemo, sa mecavom nismo imali kontakta ni prijateljskih ni hostile, videcemo sta da radimo. Blizu nas (desno od rad zone) su 2 tipa sa kojima smo friendly. ajd1n i jos neki slican nick.

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...