Jump to content

Recommended Posts

Jebi ga, izvini marko, preterao sam sinoc u afektu. Logicno da ako si tek usao a nista nemas/ne znas da ces da bezis. Gde bezati kad si u zatvorenom? Pa off naravno.

Verovatno bih i ja isto uradio na tvom mestu.

 

EDIT: Upade Peks

Nije marko kriv, kriv je kolko se zatekao na tom mestu. Ako sagledas realno nije se jednom tako nesto desilo.

Edited by Fenodrim
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Koji kurac bezao kod nas, niti znam ko je on niti znam koji je taj friend a ja najebao mogu slobodno da batalim da igram. Znas sve one plankove, puna velika kutija njih i drveta, prazno. Sva klopa, sva odeca, jebeno kamenje, papir, sve su uzeli. Sto rece SteX, koji nam kurac vredi ta baza kad svako vidi gde smo, svako moze da te prati do nje i da ti uzme sve. Bolje da smo stekali metal kod tebe u inventar pa kad resimo da se prebacimo negde sto severnije gore jer nema nikog a i da ima sigurno nije kao ovde gde imas 100 ljudi oko tebe. Evo usao sam na server neki merman je isao i stavljao kolibe na svaki loot spawn na koji je naisao. Jeste alpha al mi pun kurac realno.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Pa slali smo otvorene pozive ovde za ljude koji bi se igrali sa nama, stoga je kod nas. Trcao je ka nama zato sto je to kao baza, sigurno ovo ono, kapiram da nije ocekivao da ce da sruse sve i poharaju sta hadju, nov je lik (mada ja sam skapirao da je on bio vec tu, oni srali, on nije hteo da izadje). Te shackove ce Ped da skine tu nema sumnje. Kapiram i tebe sto si izgoreo i SteXa sa ovim tulom sto su ubacili.

 

Na kraju jebes igru u kojoj ne uzivas u bilo kom stanju alfe/bete da se nalazi.

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Momci ja nigde nisam bezao lol , ovako je bilo , pa ako hocete verujte mi , pitao sam Fena da li mogu da se smestim u jednoj od 2 sobe koje su prazne iznad , reko je ok mozes , stavi vrata i to je to , onda se je server restatovao na minut , ja se vracam u bazu , i uzimam stvari iz one kolibe Feno ili Rejz , neko od njih dvojice mi je dao one velike kutije za stash neko vreme pre toga , penjem se gore stavljam vrata i otiso sam afk mozda 5 min , ja sam vas zvao na pm , ni jedan nije bio online , ja sam bio iza svojih vrata , znaci mogao je da me vidi samo zbog tog jebenog radara , i reko mi je lik da mu dam nesto metalno , da ne lupim mozda bars , metal bars , reko sam mu da nemam nista i onda je on reko u fazonu , ok its ur choice , i poceo je da udara necim , da puca , sta sam ja tu kriv , ko mi garantuje i da sa mu otvorio , ubio bi me sigurno  ,i opet pokupio sve sta hoce , a pre nego meni da se obrati , lik je nekom rekao u fazonu , ovo ce nam biti dobra baza, to je bilo sve niti sam ga ja provocirao nesto lol :/

edit , da sam imao neku pusku , pistolj neki ofc da bi izaso da se koljem sa njima ....i poenta je da sam ja bio u bazi pa barem 15 min , i da je neko doso sa namerom da uzme nesto tudje....

Edited by m4rcko
Link to comment
Share on other sites

Ma da, ima skotova...

Meni zao sto sam te napao sinoc onako premoren i jos opljackan nakon sto sam pretrcao cetvrtinu mape u potrazi za Shekkom. Ti si kriv Shekk!!one

 

A tu dvojicu: ProPlayer i Friend ubijajte cim vidite ako nastavite sa igrom.

Edited by Fenodrim
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Rust - budi najbolje u coveku! :D

 

Igra je takva da grifovanje, kradje i sl. mozemo ocekivati na svakom koraku, retko ko je u lego carebear fazonu da samo gradi i skuplja resurse i povremeno u neki raid. Vecina gleda da na sto laksi nacin opljacka i iznervira druge, jer ovakav tip igre ohrabruje taj nacin razmisljanja.

 

Bilo kako bilo, sta god da odlucite ja sam za.

Link to comment
Share on other sites

meni su iskustva pretezno pozitivna, prvi lik na koga sam naisao, Ben, mi je dao alat, neku odecu. blueprintove za p250 i jos nesto, sledeci put kad sam zgino mi je neko usput dao sikirče, luk i strelu, materijale tako da ima ok likova, samo jednom sam morao da kamenom jurim jelena ko gladan ciga :)

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Upravo sam snimuo lika kako hackuje, ide od baze do baze i lootuje stvari. RyanMatts se zove. Ceko me da se izlogujem sad da lootuje i nasu bazu, mislim ko da ima sta da lootuje, jebo ga covek vise. 

he shouldn't be he's a known person

 

plus he reports hackers alot

 

Pedov odgovor.

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Ovako kao da svi koriste cheat,pre toga pa eto ako je 10% igrača koristilo ipak je bila igra zanimljivija i igrivija i opet su bili uhvaceni. Sad sam usao na server pitam ljude smeta li im i da li koriste .Vecina koristi ,smeta im jer "banditi" znaju gde su,raidovani su im houmovi zbog radara (isto kao nama).Neki mučenici i ne koriste,pitaju sta je to,kada im objasnih nmgu da veruju "gde se skida ?" xD

Link to comment
Share on other sites

Zakampovao sam zombie spawn, naubijao se mrtvaca ko svinja lukom i strelom, kozne cizme, rad helmet, holo sight bp, konzerve, bonzite, municija... vec vidite gde ovo ide  [:D] ... metal fosfor mmmm sveeeee i onda padnem sa stene  :fp:

 

E da imao sam i research kit, papir, sekirce, p250... i onda me tako gologuzog baci negde u pizdu materinu i lik po imenu Denkan me headshotuje sa M4 sa nekih brat bratu kilometar :D i eto sad sam gologuz opet...

 

 

E da, ako nikakve bezbednosti nema u kucama koji kurac i cemu sve ovo, mislim ok, opremis se za pola sata na zombie pojilu ali smara svaki put od 0 da kreces a kako sve sto ostavis u chest do jutra ode u fond za lecenje kompleksa balavih govnara nema neke poente igranje

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Rekli su da za sada igrac ima 101 nacin da napada, a jako malo (cak sta vise samo 1 i to spiked wall) da se brani. Poradice na tom polju. 

Sto se tice bezbednosti protiv hakera, jebi ga, za sada postoji sansa da najebes. U principu te dve stvari da srede i igra dobija na igrivosti, zapravo da srede samo hack.

Matori ako ti neko raznese zid eksplozivom, raznesi ti njemu, to mi je fer. Tako da ce ta bezbednost i tada biti prisutna tek, eto da mislis da si siguran, dok neko ne dotera kamion pun petardi. :)

 

A taj dayz mami isto mater mu...ali vidim da i na toj temi pominju da ima bugova, za eksploatisanje ne znam.

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...