Jump to content

Recommended Posts

Igrao sam malo, imam 100 plankova i 500 metal fragmenta. Mislim da imam i 100 mesa, i oko 100 clotha. A bukvalno sam tu gde smo bili, zauzeo sam dve kolibe koje su bile bez vrata. Necu moci da igram do kasno u noc, idem na veceru povodom rodjendana.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

One imam da silujem nostop,samo cu da ih cekam ispred gajbe.Msm da su isti likovi roknuli tebe posto nije bilo toliko ljudi na srvr.(ameri su btw)

 

Upao sam im bio go sa m4 i jednim magom na gajbu,roknuo dvoicu,jedan se discconectova,sacekah da se sponuju,roknem ih o5 i dok ih lootovah jedan uspe da sidje.Trpam u bag sve ono naj naj i sek nepaznje pope se lik i padoh [V]

 

Prvi put kada sam prolazio,dao sam im do znanja da necu fight,otisao dole do onog rad towna izlazim i cekali me

Od sada,svakog lika koeg vidite i imate gun ,samo rokaj.

Link to comment
Share on other sites

Vrh. Igramo se danas i vidim Stex izgori nesto posto je vikao friendly a lik ga cepne u povratku, te on resi da haywire-uje po mapi. I lepo je funkcionisalo, on izreseta pola mape i donese gomilu matsa. Funkcionisali smo ko sat, on donosi ja topim metal, izgradismo se bogami solidno. Krenem ja u nabavku i zadjem u sumu, snimim vuka odapnem strelu i sprcam ga u 2 hita. Radost. Nastavim dalje, malo ore-a malo wooda i snimim u daljini zombi. Nije me video. Nategnem i vidim flankuje ga lik u cloth armoru. Sad kapiram-ili cu da vicem friendly ko Stex i najebem, ili u da zapucam prvi.

 

Nategnem strelu i zabodem liku fazon u vrat. Reko do jaja gotov je, u tom momentu krecem ka njemu, hitro menjam na hatchet i vidim Stex ime iznad glave :D

Naravno ono sto je ostalo posle strele zombi je dokusurio ^^

Ali iskupio sam se sprcavshi zombija. Naravno lutovao sam Stexa. :)

Ah the fun times.

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

x7265 y251 koordinate. Sagradio sam 1 drveni soliter, a oko toga je zamisljen metalni zid, medjutim reljef mi ne dozvoljava da zatvorim krug. Ali svakako cu napraviti neko trospratno oklopno zlo.

Dodjite na te koordinate i napravite shelter blizu (kad kazem blizu mislim negde na ivicama planina, ne blizu cele baze)

 

Kad budem online suplajovacu materijale za sledeci sprat tog solitera. A kad zavrsim metalnnu masovno rur useljenje! :)

Hvala rur drugarima koji su donosili materijale ko sasavi, Stex pogotovo.

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...