Jump to content

Recommended Posts

Nemojte da vas hvata panika povodom stanja obe baze. anZUE i Seabear su to uradili, prvo su upali u metalnu pa onda i u drvenu, dobili su samo ono sto sam imao na sebi kad su me roknuli dok sam branio metalnu. Vas dvoje ste uspavane lepotice, nisu vas dirali, valjda nisu hteli da bacaju c4 dok sam ja tu. Roknuo sam Seabear-a dva puta ali me anZUE posteno izrokao. Znamo gde zive, rokacemo ih kasnije. 

 

Ako pitaju a1dan i hev1t ko im je rokno bazu isto anZUE i Seabear jer su isli redom. 

Edited by Pekarman

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Au mater im...Ja upadam samo da se razbudim i ko bude tu ide samnom: Napunicu inv onim F1 bombama odvalicemo komad zida i otimanje.

U medjuvremenu gradim jos metala u vrh. 

 

Ajde kad me neko ubije, jebi ga, precizniji je/nisam ga video/bio afk itd itd. Ali kad mi na gajbu upadne sa eksplozivom-ko u lice da me pljunuo. :D

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Ovaj server sa 14. strane. Marvpvp je postovao ili se tako nesto zove.


Pekare/RejZ/Shekk napravite mi tamo zidove kolko ima pillara ako vam nije mucno. :)

Ogradio sam spajkovima sve, stavio gate, podigao jos 2 sprata pillara ali falilo mi metala a moram na posao. Samo walls ostalo cu ja.

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

feno pogodi ko ce uskoro praviti explozive :}

prvi airdrop koji sam pokupio je ima 4 exploziva u sebi...najgore je sto sam bio random spawnovan jer me roknuli 2 puta uzastopno, pa mi je drop pao na nekih 300ak metara....kad sam video sta je unutra preznojao sam se ko stoka jer sam znao da sigurno trce jos neki momci po drop, samo sto njima kita ne landara free po vazduhu kao meni [:D]

prvi put sam uzeo starter kit tad, otrcao sastrane, napravio shupu, vrata i jedan drveni sanduk i stavio tamo sve sto sam pokupio sem 1 exploziva xD

sad trazim put do kuce

mrf...

 

SigCustom.png

Link to comment
Share on other sites

Dobro, srušili su 2 zida do prvih stepenica - tu ispod je gomila stvari, trebalo bi stvari to maknuti u gornje sobe svakako, ali je malo zajebano ako uđu opet tu jer nam je ozbiljna oprema gore, ostao sam u prizemlju sa pištoljem i tipa 6 metaka, srećom zaključili su da im se ne isplati da pokušavaju da idu dalje dok je neko budan... gospodin hav1t je naš would be ojaditelj

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Da, krenuli sa 10 komada c4, a obijali drvene kutije pickaxeom i hatchetom. Monti Pajtonovci su mala deca za nas...

Ali evo ima pomahnitalih, ljudi koji su bili ok krenuli HC na ostale, ruse se alijanse, rat se sprema, bice krvavo! 

 

Na sve to haker nam je usao u foundations (inb4 uljez mi se uvuk'o u cvece) i ceka kad nas ne bude online da pohara sva dobra koja smo spremali za crne dane :C

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

bas krenuo da ti kucam poruku u igri, al ae da vidis ovde

ako hoces mozemo se dogovarati preko pm-a, cisto da vas ljudi ne ganjaju zbog naseg poznanstva, jer ja i bakterian ne igramo tower defense nacin igre, vec idemo i rasturamo sta stignemo (da si samo video kakvu sam sacekusu napravio onom ad1blatruc liku, znao sam mu rutinu, pa je poljubio 2 shotguna [izuv] )
to sto smo sa vama drugari je jer smo dosli zajedno sa rura, a i dobro je imati neke agresivne budale za drugare [devil6]

mrf...

 

SigCustom.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...