Jump to content

Recommended Posts

4 puta smo ja i maki isli na njih i svaki put su znali tacno gde smo i dodju nam sa ledja. Popnem sa na stene sa desna(samo posmatram,sakriven) dodje mi sa ledja,popnem se levo isto,okruzim pa ih napadnem  od pozadi ceka me iza drveta plus ga odvalim i ne padne lik. Izbacio sam mu 4 guna on me i dalje puca sa p250,nosi rad suit koji ima nikakav armor .Posle prvog "okrsaja" vidio sam ga gore na ivici i gledao je u bazu,znaci tacno zna gde smo iako ima 10tak baza okolo.

 

Kao sto rekoh nemam nameru da trcim po mapi po stoti put da bih ginuo od takvih retarda.

Link to comment
Share on other sites

Features

  • Aimbot :
    • Visibility Checks
    • Limit Aim Angle
    • Friendslist
    • NoRecoil
    • NoSway
  • Miscellaneous:
    • 24/7 Daytime
    • Variable Speedhack (slower, faster)
    • Variable SuperJump
    • No Fall Damage
    • Minimap (press m to see where you are!)
  • Radar :
    • 3D Radar (Players, Zombies, Animals, Boxes, Backpacks, Loot, etc.)

Ovo admin ne moze da hvata,jedino ,kada sponuje resurse.Hakuju i na official serverima tako da je ne igrivo i tamo.

d66y.png

re12.png

Link to comment
Share on other sites

I , proveli smo pola cuke ja i admin pokusavajuci da spasimo zgradu, sjebali su je do jaja ali smo nesto uspeli da salvage ako i ima poente. Wall clipovali su  ( nam?/meni ) stvari, mada su ostavili neke nebitne sitnice al barem mozete da ulazite i izlazite. Neki ljudi su ostali bez vrata (prvi i zadnji sprat), i nekoliko zidova (to sam vam ja opravio). Stavili su ceiling nazalost na vrh i to ni admin ne moze da skida za sada (pillars,ceiling i foundation), tako da nema expanzije uvis.

 

On je isto izpizdeo sta su nam napravili od gajbe ali smo kao sto rekoh uspeli da spasimo koliko toliko I rekao je da ce da ih pobanuje ako nam opet naprave sranje takvo.

 

 

 

Uspeo sam da nadjem nekog sa rura Bad1 kog je igra slucajno tereportovala u moju gajbu iza zatvorenih vrata, pa sam ga roknuo po adminovom naredjenju lol.... njega sam privremeno stavio u shupu pored zgrade jer nije zgrada bila oslobodjena tada ali je bar kod nas. Coek je prvobitno stavio shupu odma pored puta I non stop su ga ganjali [roflmao]

 

Idk sta bi ste vi hteli, ja mislim da bi nam bilo najbolje da zabodemo novu zgradu negde gore blizu resource hole na high ground i odatle da krenemo opet. Ova je predaleko i na low ground sto nikako ne valja. Ultimativni FU hrvatima koji su pobanovani sada bi bilo da dodjemo kasnije i preuzmemo im zgradetinu.

 

U svakom slucaju popadali su im banovi za hakovanje, false reporting i griefing ( za moje spikovanje njihove gajbe i cepanje Marsha na Drinu ispred Krvatske baze

^^, sam dobio blago upozorenje) ne mojte raditi to opet jer nije dozvoljeno po nepisanim pravilima )

 

*edit:

 

1.Svi moraju do petka da opet popune whitelist ili ce da izgube pristup

 

2. Izbacili su radar tool http://semetric.webzai.com/PedestriansRust/#!TOOLS password je 1mgoingham!   (ideja je da vidis speed i fly hackere i da ih prijavis)

 

This tool requires you to overwrite your Assembly-CSharp.dll in your rust_datamanaged in your Client folder. You will also need WinRar Archiver to extract this Tool.

This tool enables you to fight and report hackers more efficiently and at the same time improve your gameplay at the same time.
-Displays Usernames of Players nearby
-Displays Distance of Players from you

The password will be displayed on login of the server.
Thank You for playing Pedestrian's Rust Server

Edited by makiiie
Link to comment
Share on other sites

OK, stavicu opet SteXmaNa za reffa :D

 

@ESP hack 

 

Jel sam rekao da to koriste, stoka detinjasta, jebalo ih hackovanje.

 

@Bad1

 

Googlo sam i to, nije njega igra slucajno teleportovala tu jedino ako je kucao da se teleportuje kod tebe a ti prihvatio. Nego je goristio Open Door hack, kad se uloguje sva vrata su mu otvorena ali ako neko dodje i koristi vrata dok je on unutra onda ga zarobi. Citam forume, ko jebena gerila su ovi hackeri, valjda je original pachova vec nekoliko puta zbog toga a oni svaki put nadju nov nacin da hackuju. Sto bi voleo da Ped stavi u tools je i mapa mod, video sam na jednom hacku sliku, mora da moze da se ubaci samo to a sigurno nije cheat. OK nije trenutno u buildu napravljeno da imas mapu ali cisto sumljam da ce tako da ostane, najverovatnije ce da bude nesto jer ce prava mapa da bude VELIKA. Ali stvarno velika.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Добро је што има толико и толико често хакера, јер то тера девсе да исправе багове пре него им падне на памет да издају игру и узимају паре. Ако може да се фарба материјал, или имају различите боје, ставите 4С на фасаду, али да буде огромно, чисто да их живцира. :)

Link to comment
Share on other sites

@ Bad1

 

Legit je lik, admin je rekao da ne hakuje.Desavalo se gomili ljudi na serveru da ih random teleportuje, tako da je na kraju ped rekao svima da kucaju /tpdeny da to stane, kapiram da je nesto on sjebao kada je pravio reward kit za donore.

 

marko mihajlovic? :)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Jebote Makii pa ti si precar! :D

Kad si rekao pre 3 dana da ces im doci glave, bio sam u fazonu ma de, nema nacina...

 

EDIT: A cek, sad treba iako smo na WLu opet da popunimo prijavu?

 

Ako je tako eto, stavite SteXa svi koji zelite unutra. AssDanglerka - riba od tipa ciji je server je potpuno ok, promenismo 2 recenice na FBu kad mi je trebao WL za chara na poslu (te veceri sam dobio ufur). Pomenucu nas opet posle petka da puste sve koji su stavili SteXa. Popunite prijavu dobro, ako jedino vas od ostalih 7-8 kolko nas ima u chainu ne pusta, znaci da nista uradili nesto kako valja.

 

@Brue

Mislim da C4 postavis i on grune nakon par sec (ako je to ono Pekare cime si nam ti razneo pod u gajbi lol)

 

EDIT2:

Edotivao moj prvi post

 

Ako vajp ide u petak, valjalo bi da se rastrcimo i nabavimo sto vise BPova (itemo koji su na vasem charu ne nestaju tokom vipea)

Evo ja se prijavljujem da ustekam mats i BPove za metalne konstrukcije. Tako da kad dodje petak odma krenemo sa tim :)

Edited by Fenodrim
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

OK, stavicu opet SteXmaNa za reffa :D

 

@ESP hack 

 

Jel sam rekao da to koriste, stoka detinjasta, jebalo ih hackovanje.

 

@Bad1

 

Googlo sam i to, nije njega igra slucajno teleportovala tu jedino ako je kucao da se teleportuje kod tebe a ti prihvatio. Nego je goristio Open Door hack, kad se uloguje sva vrata su mu otvorena ali ako neko dodje i koristi vrata dok je on unutra onda ga zarobi. Citam forume, ko jebena gerila su ovi hackeri, valjda je original pachova vec nekoliko puta zbog toga a oni svaki put nadju nov nacin da hackuju. Sto bi voleo da Ped stavi u tools je i mapa mod, video sam na jednom hacku sliku, mora da moze da se ubaci samo to a sigurno nije cheat. OK nije trenutno u buildu napravljeno da imas mapu ali cisto sumljam da ce tako da ostane, najverovatnije ce da bude nesto jer ce prava mapa da bude VELIKA. Ali stvarno velika.

Kakav bre hack si prso ti :D , imao sam luk i ganjam neku srnu , i odjednom sam samo "upao" kod lika u sobu i tu cucim 10 min i zovem admina da me izvadi odatle , kao da me neko bacio tu ....

Link to comment
Share on other sites

I've disabled Global Chat and enabled Direct chat, this mean you can only talk VOIP or text to near by players. This will reduce the spam and flaming on global chat which is unnecessary and also make it better to manage messages. If you really need to talk to someone across the map use a external program such as Skype to do so or PM them.

 

Kako se to odnosi na /pm nisam siguran, al svakako sada mozemo da seremo unutar gajbe bez problema.

 

Inace ta gajba je otvorena (ulaz ka moru, ima metalna vrata, otvorena su i spiked wall je ispred)

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...