Jump to content

Fensi restorani u Beogradu


Recommended Posts

jel si bio tamo u beton hali na reci u Torou? Pošto je to popularno ime, ima jedno 3-4 restorana tog naziva.

 

Ako je taj kod beton hale, ja nemam pojma ko bi tu išao da jede :) Em je mesto suviše biznis-japi stajl em su porcije neviđeno male a i nije neka klopa :)

Link to comment
Share on other sites

Da da, taj na reci. Sve sam to skapirao kada sam dosao tamo, nisam imao predstavu sta da ocekujem, samo su mi saopstili gde jedemo i kao "super je tamo". Vidim ja da im je "koncept" (:c) restorana da mezis dok pijes skupo pice. Mislim te porcije po velicini odgovaraju samo tome, kao da si uzeo jelovnik sastavljen samo od predjela :D. Nemam nista protiv toga, cak mi je i super sto u BG-u ima ljudi od kojih takav restoran moze da zivi, ali ja i dalje od restorana ocekujem i ukus i kolicinu :S.

Link to comment
Share on other sites

"Toro"

 

 

u beton hali na reci u Torou?

 

bio sam ja danas lol, i nisam nešto oduševljen. probao sam 6-7 jela, većina ih je ukusno ali jedino biftek ražnjići nešto što bih baš preporučio. koncept jeste zanimljiv, lokacija je odlična a ekipa i cene horor. 

 

od tih restorana "sa konceptom" sam u skorije vreme probao još i L&K, i ni njega ne mogu da preporučim, mada je bolji od toroa.

 

Drugi put idi u Durmitor ili Čačanina :D

tvoji horizonti su neslućeni

Link to comment
Share on other sites

Sto se ukusa tice, od 7 jela, spanat je bio dobar i gastro burger. Pricam da je bas eksplozija ukusa u ustima (no homo)..

@Ivan: Koncept je kao i vecini takvih mesta. Problem je ovde sto su porcije fajn dajning velicine a ukus ne odusevljava kako bi trebalo za taj tip velicine i "namene" hrane. Samim tim cak i u retkim momentima kada zelim tu pricu, ne bih isao tamo.

Zanemarujuci tip ljudi tamo ofc u oceni :)

Link to comment
Share on other sites

Možda jedeš previše često, ja sam ove prošle godine u kafani bio dvaput, još uvek se radujem kad idem

 

što nas vraća na tvoje horizonte jer živiš ko mita pantić a ne bi morao :D

 

@longli: /agree

Link to comment
Share on other sites

ima sasvim dovoljno i mesta gde nisu cevapi, a nisu ni pederaska mesta sa debilnim nacinom serviranja, uzasnim cenama i skrnavim porcijama.

takodje ne moramo se kenjati po glavama zbog izbora restorana :)

imao sam priliku da jedem u jednom od tih cuvenijih restorana, i kolega koji je pravi, ali istinski gurman, vinopija i gospodin je lepo izlerao osoblje jer je donelo zlatiborac pod etiketom serano šunke, a plus nisu znali da serviraju jelo i vino ( ne znam ni ja ali ja nisam kelner).

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...