Jump to content

Transferi 2014


zaratustrijan

Recommended Posts

Zbog ovakvih stvari mrzim Murinja. Ali realno nije ni on kriv, kriv je sistem koji dozvoljava klubovima koji mogu da trose koliko hoce (iako posluju sa gubitkom) da pisaju po faci svima. Skautujes igraca, pratis ga ko zna koliko, i taman da zavrsis posao jedan telefonski poziv i ode sve u kurac. Identicna situacija je bila i sa Willianom (koga je Totenhem pratio). 

 
Link to comment
Share on other sites

jedan mali re-view :)

 

David N'gog presao iz Boltona u Svonsi.

 

Bivsi (drugi) golman Reala Antonio Adan presao iz Kaljarija u Betis.

 

Lucho Gonzales iz Porta presao u Katarski Al-Rajan, sto ce znaciti da ce Defur koji je trebao da ide iz kluba najverovatnije ostati.

 

Ofanzivni vezista Olimpijaskosa Vladimir Vajs presao u Katarski klub Lekhwiya.

 

Takodje igrac Olimpijakosa, napadac Refik Djebur, presao u Notingem Forest.

 

Reprezentativni golman Vladimir Stojkovic, od miloste Stojke, presao u Ergotelis do kraja sezone, ali ce najverovatnije na kraju sezone ponovo u crveno beli dres, bratski nam klub Olimpijakos, kako ce ga tamo docekati, vidicemo!

 

Nekada velika nada Brazilskog fudbala, Nilmar, presao iz Katarskog Al-Rajana u takodje katarski El-Jaish.

 

Lacina Traore nakon sto je dosao u Monako, prosledjen je do kraja sezone na pozajmicu u Everton.

 

Ofanzivni vezista Napolija, Eduardo Vargas, presao u Valensiju do kraja sezone na pozajmicu.

 

Bekovi Juventusa Marko Mota i Paolo de Celje, i centralni bek Rome Nikolas Burdiso, pojacali Djenovu.

 

Urugvajski centarfor Diego Forlan, posle epizode u Brazilskom Internacionalu, presao u Japanski Cerezo koji sa klupe vodi nase gore list Ranko Popovic.

 

Michel Bastos pojacao Romu.

 

Posle Nemanje Matica, jos jedan srbin je napustio Benfiku, mladi stoper Stefan Mitrovic je otisao na pozajmicu do kraja sezone u Valjadolid, gde ce mu drustvo praviti starosedeoc Antonio Rukavina. Takodje jos jedan ofanzivni vezista, holandjanin Ola John, napustio je Benfiku i otisao u HSV, takodje na pozajmicu

 

Galatasaraj se pojacao levim bekom iz Brazila, tacnije iz Gremia, Alexom Tellesom, cena oko 6mil evica.

 

A Napoli je iz Verone doveo ove sezone sjajnog igraca sredine terena, Jorginha, za 5mil evra.

 

nastavice se... :)

  • Upvote (+1) 2

radim iskljucivo po preporuci

Link to comment
Share on other sites

ne stize De Jong kao zamena vec stize da ojaca napad..nezavisno od kabajea su se za njega dogovarali..

 

a kao zamena stize Clement Grenier iz Liona, velika ponuda poslata i prihvacena

 

Uglavnom, danas - sutra ocekujem nesto veliko u Engleskoj a i u Italiji. Ono sto je sigurno da ce u Seriji A biti dosta onih lancanih transfera - Inter je dogovorio kupovinu Ernanesa iz Lacia. Cim ga ozvanice, verovatno ce prodati Guarina Juventusu. Juve ce da proda Kvaljarelu laciu ili vesthemu a na pozajmicu ce da pokusaju da dovedu Osvalda (mada nesto ne kapiram zasto bi Sautempton dao svog najskuplje placenog igraca na pozajmicu, jeste nemiran, ali ne vidim zasto bi gubili lovu..tu mi nesto smrdi)

 

Ranokija prelazi na pozajmicu u Galatu (1m+8m pravo otkupa)..Napoli ceka Kapuea al ne moze za lovu da se dogovori sa Totenhemom..bice zabavno

 

Vucinic trenira odvojeno i ceka..nadam se da ne ceka Arsenal, ne verujem da je on igrac koji nam je potreban..

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

za pocetak, navijam za zvezdu.

 

ali jojic uopste nije los igrac. problem je sto je glupi retardirani zeljko..

 

odlazi u klub koji u veznom redu ima igrace poput Gundogana, Sahina, Kela, Bendera, Miktarijana. A iza cekaju sasvim solidni Hofman i velika nada Leonardo Bitenkur. Znaci, igrace za Borusiju II kao slepac..a mogao je verovatno da igra prvu postavu u nekoj herti, ajntrahtu ili sl.

 

Odigrao je nepotrebnu tekmu za repku, tad mi je jos bilo jasno da ce ga utrapiti nekom preko neke Falji ili slicne kombine..

Link to comment
Share on other sites

A Jojic je inace poznat kao prodorno desno krilo?:DDD

 

Iskreno, mislim da se nece naigrati iako sam gledajuci Partizan cesto ove sezone zakljucio da decko nije laznjak za kakvog sam ga smatrao. Inteligentan je, a takav je i izvan terena i za sada nikako ne mogu da prokljuvim da li je fejk ili nije. Bilo kako bilo, dva miliona za njega je toliko smesno, da ne znam kako ljude iz Partizana nije sramota da ga puste za toliko para, a ima 21 godinu i stvarno je za klasu bio najbolji igrac ove polusezone u ovoj nasoj bednoj ligi. Kao jedinu manu bih mu naveo tu da relativno igra u leru, nema petu brzinu i zaista ne verujem da ce igrati po krilu umesto Blazikovskog.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

nije loš igrač, ali zamena za Blažikovskog? Nemojte lupati, smejaće vam se neko

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...